Kaynak Makinesi

  Sor / bana ulaş

AC/DC TIG, örtülü elektrod, darbeli (Palslı) TIG, HF-TIG ve Lft-TIG kaynağı işlemlerinde başarılı sonuçlar

Makineler & Aletler

Kaynak Makinesi
Kaynak Makinesi

Kaynak sektörünün hizmet veren Lincoln Electric Türkiye, kullanıcı dostu arayüzü ve torçtan kontrol edilen yenilikçi uzaktan kumanda sistemiyle AC/DC TIG, örtülü elektrod, Palslı TIG, HF-TIG ve Lift-TIG kaynağı işlemlerinde iyi sonuçlar veren ideal bir kaynak makinesi sunuyor. Tek fazlı kaynak makinesi Aspect® 200; havacılık, motor sporları, otomotiv, tersaneler, genel fabrika uygulamaları, bakım-onarım gibi kritik alanlarda yapılan kaynak uygulamalarında kaynak profesyonellerinin iyi sonuçlar almasını sağlıyor. Aluminyum, çelik, paslanmaz ve özel çelik malzemelerin kaynak işlemlerini de destekleyen Aspect® 200 gelişmiş invertör teknolojisi ile elektrik tasarrufu sağlarken 100 metreye kadar uzanan giriş kablo uzunluğuna sahip olması ve jeneratör uyumluğuyla dikkat çekiyor. Yüksek frekanslı (HF) tutuşma özelliğine sahip makine sabit ve hızlı arkta başarılı bir performans sağlarken minimum 2A kaynak akımı elde edilmesine de olanak sağlıyor. Makinenin parlak dijital ekranı; Kullanımı kolay ayar düğmeleri sunarken TIG torcundan kontrol olanağı da sağlıyor. COOL ARC® 24 su soğutma ünitesine de sahip olan kaynak makinesi bu sayede kolayca su soğutmalı bir sisteme çevrilebiliyor. 

Geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüm kaynak işlemleri için ideal çözümler sunan Lincoln Electric Türkiye tek fazlı kaynak makinesi Aspect 200 ile kaynak profesyonellerine AC/DC TIG, örtülü elektrod, darbeli (Palslı) TIG, HF-TIG ve Lft-TIG kaynağı işlemlerinde başarılı deneyimler sunuyor. Proses endüstrisi, havacılık, motor sporları, otomotiv, tersaneler, genel fabrika uygulamaları, bakım-onarım gibi kritik alanlarda yapılan kaynak uygulamalarında tercih edilen ürün aluminyum, çelik, paslanmaz ve özel çelik malzemelerin kaynak işlemlerini de destekliyor. Enerji tasarrufu sağlayan iki moda sahip olan Aspect 200 kaynak yapılmayan 10 dakika sonunda Yeşil Mod’a geçiyor ve bekleme konumuna alınabiliyor. Bu mod ile makine daha temiz kalıyor ve enerji tüketimini düşürüyor. Enerji tasarrufu modu kaynak yapılmayan 30 dakikalık süre sonunda makine derin düşük güç moduna geçiyor. Böylece tüm göstergeler duruyor ve enerji tüketimi düşürülüyor.

Yüksek frekansıyla (HF) kusursuz ark tutuşturma, kararlı ve hızlı ark, mn. 2A kaynak akımı deneyimi sunuyor. Dört dalga formu, pals, dengeleme ve ofset ayarına sahip makine; gelişmiş AC/DC TIG özelliklerini barındırıyor. Kaynak profesyonellerinin muhteşem sonuçlar almasını sağlıyor. Makinenin parlak dijital ekranı; Kullanımı kolay ayar düğmeleri sunarken TIG torcundan kontrol olanağı da sağlıyor. COOL ARC® 24 su soğutma ünitesine de sahip olan kaynak makinesi bu sayede kolayca su soğutmalı bir sisteme çevrilebiliyor. Küçültülmüş PCB ile ağır şartlar (True HD) için dizayn edilen makine en zorlu şartlarda kaynak yapılmasına imkan sağlıyor.
 

Tarihinde yayınlanan Ekim 25, 2019 - (2613 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Kaynak Teknigi Sanayi Ve Tic. A.S.
TOSB Otomotiv Yan Sanayi Ihtisas 2. Cadde, No: 5, Sekerpinar
41420 Çayirova - Turkey
+90-262 679 78 00
+90-262 679 77 00
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Coşkunöz Holding’de Üst Düzey Atama
BİMED Teknik Aletler Genel Müdür Yardımcısı Tolga YAROĞLU ile yapılan Röportaj
OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Türkiye’nin Demiryolu Atılımı 9’uncu Eurasia Rail ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri