OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO

GNC MAKİNA’NIN LICO OTOMAT TEZGÂHLARI İLE DÜŞÜK MAALİYET, YÜKSEK PERFORMANS

  • Mart 26, 2021
  • 1560 Görüntüleme
  • OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
    OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Tayvan malı LICO Otomat Tezgâhlar, rekor, cıvata-vida gibi üretim yapan firmalara büyük avantaj sağlıyor. Yüksek adetli üretim yapan, ufak parça işleyen üreticiler LICO Otomat’ı tercih ediyor. Üretim aşamasında hassasiyet gerektiren ürünlerin işlendiği LICO Otomat Tezgâhlar, zamandan ve maliyetten tasarruf elde ediyor. LICO Otomat Tezgâhlar, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla da rakiplerinden ayrılıyor.

Üretici firmaların verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı ilke edinen GNC Makina, Tayvan markası LICO Otomat Tezgâhları ile ülkemizde ihracat yapan firmalara önemli bir hizmet götürüyor. Günümüz üretim sektöründe gelinen noktada, üreticilerin kâr marjlarını korumak ve hatta artırmak için alınabilecek en hızlı aksiyonlar arasında, otomasyona yönelmek önem taşıyor. Robotlar veya tek bağlamada tüm parçaları işleyen kapsamlı tezgâhlar üretim sektöründe daha fazla tercih ediliyor. 

Personel maliyetlerini düşürmek, daha hassas üretim yapmak, daha az fire vermek ve tabii ki zamandan tasarruf etmek üretici için öncelikli konular. Tüm bu özellikleri kapsayan LICO Tezgâhlar uzun ve kısa vadede üreticiye büyük katma değer sağlıyor.


AZ ZAMANDA ÇOK SAYIDA VE KUSURSUZ ÜRETİM
Türkiye’de, rekor, cıvata-vida gibi hassasiyetin önemli olduğu, yüksek adetli ve ufak parça işleyen üreticilerin ilgi odağı olan LICO, rijit yapısı, geliştirdiği slider sistemi ile aynı anda 5-6 işlemi yapabilme kapasitesine sahip. Tayvan’da 1978 yılında kurulan LICO, dünyanın sayılı otomat tezgâhı üreticilerden biri. Üç eksenli bir tornada 40-50 saniyede yapılan bir işi 7 saniye gibi kısa bir sürede bitirebilecek kapasiteye sahip olan LICO Tezgâhlar, otomat dünyasında ezberleri bozuyor. 
Ülkemizde ihracat yapan firmaların ilk tercihi olmaya başlayan LICO Tezgâhlar, dayanıklı, uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor.
 
Üretim kapasitesini önemli oranda artırabilen LICO Tezgâhlar,  diğer tezgâhlara oranla düşük maliyetliyle ayrıcalıklı bir alternatif oluşturuyor. Canlı ve statik takımların aynı anda kullanıldığı LICO Tezgâhlarda ihtiyaç halinde 2-3 iş milli seçenekler de kullanılabiliyor. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim