Demiryolu İzolatörleri

Konsol/Hoban, Gergi ve Mesnet İzolatörleri

  • Demiryolu İzolatörleri
    Demiryolu İzolatörleri

EB Rebosio Şirketi’nin piyasaya sunduğu demiryolu izolatörleri T.C.D.D Katener Sistemleri Teknik Sartnamesi
IEC 61109, IEC 62217, IEC 62730, IEC 61952, IEC 60660 standartlarını sağlamaktadır. 
Ürünün avantajları; hafiflik (%80’e kadar), taşıma ve montaj kolaylığına sahiptir. Yüksek mekanik güce sahip ve uzun ömürlü ve düşük maliyetlidir. Vandalizme karşı güvenli, su tutmama (hidrofobik) özelligi ile kaçak akımları yüksek oranda azaltır. Kirli ortamlarda üstün performans gösterir(temizleme gerektirmez). Ozon, UV radyasyonu, asit ve hava kirliligi etkilerine karsı dayanıklıdır. Ark ve iz oluşumuna karşı yüksek dayanımlıdır. Kendi kendini söndürebilme özelligi, düsük duman emisyonu ve toksik seviyesi kontrolune sahiptir. Farklı hava koşullarında hizmet olanağı sunar(çok soguk, çok sıcak, endüstriyel kirlilik, nemli, tuzlu, asidik ortamlar) Delinmez Monolitik kanatlı mahfazaya sahiptir.

Teknik özellikler; işletme gerilimi 27,5 kV / 50 Hz’dir. İzolasyon seviyesi 52 Kv. Kaçak yolu mesafesi min. 1230 mm. İzolatör çekirdeği ECR fiberglas çubuktan oluşur. Mahfaza Malzemesi HTV Silikon kauçuktur. Yaşta güç frekanslı dayanım gerilimi 125 kV. Kuruda yıldırım darbe dayanma gerilimi 250 kV. Çalışma ortam sıcaklığı -50°C / +50°C’dir. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim