Özel RFID etiketleriyle varlıkları verimli bir biçimde takip edin

Brady Corporation, varlık takibi ve envanter yönetimi için her yüzeye uygun optimum RFID etiketleme çözümünü tasarlayabilir

  • Özel RFID etiketleriyle varlıkları verimli bir biçimde takip edin
    Özel RFID etiketleriyle varlıkları verimli bir biçimde takip edin
  • Özel RFID etiketleriyle varlıkları verimli bir biçimde takip edin
    Özel RFID etiketleriyle varlıkları verimli bir biçimde takip edin

Brady Corporation, varlık takibi ve envanter yönetimi için her yüzeye uygun optimum RFID etiketleme çözümünü tasarlayabilir. Özelleştirme seçenekleri, seçili antenleri, çipleri, isteğe bağlı sensörleri, etiket malzemelerini, yapışkanları ve baskıları içerir. 

Çalışma ortamınıza özel RFID etiketi
Brady, büyük bilgi birikimi ve uygulama kapasitesinden faydalanarak karmaşık endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere özel uygulamalar ve ortamlar için tasarlanmış benzersiz RFID etiketleme çözümleri sunar. Özelleştirilebilir RFID etiket bileşenleri arasında RFID antenleri, çipleri, isteğe bağlı sensörler, yapışkanlar, sanayi tipi etiket malzemesi, etiket şekli ve rengi, etiket ön baskısı ve ön programlaması vardır. Yüksek düzeyde özelleştirilebilirlik, aşınmaya, kimyasallara, yağa ve dış ortam koşullarına direnç ile metal ve metal olmayan yüzeylere uygulanabilirlik gerektiren RFID okuma aralığı düzenlemesine olanak tanır.

RFID'nin sağladığı avantajlardan her türlü endüstriyel ortamda faydalanın
Birden fazla öğeyi belirli bir mesafeden aynı anda veya yakından ayrı ayrı tarayın, tanımlayın ve yerini tespit edin. RFID'nin sağladığı faydalar, üretim, montaj ve bakım sırasında, stokların takibi, izlenmesi ve denetiminde, malların verimli bir biçimde alımı, toplanması, yüklenmesi ve gönderilmesini içerir. Elde taşınabilen tarayıcılar ve stratejik yerleştirilmiş sabit tarayıcılarla neredeyse her türlü öğe otomatik takip edilip izlenebilir.

Eksiksiz bir çözüm
Brady, özel RFID etiketleri için yazdır ve programla tipi RFID yazıcı ve tarayıcılarını içeren eksiksiz bir çözüm sunabilir. Yakından algılama, bakım veya kurulum yönlendirmesi, nakliye kontrolü, depo forklift otomasyonu veya belirli tarayıcılı kapılarda basit öğe sayımı dahil olmak üzere RFID uygulanan süreçleri yönetmek için yazılım sağlanabilir ve entegre edilebilir.

Endüstriyel ortamınızda RFID'nin avantajlarından faydalanın.

Web sitemizi ziyaret edin >>