Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın

Kilitleme/Etiketleme ile gittiğiniz her yerde uzman tavsiyesiyle ve özel kilitleme çözümleriyle sürecin her adımında size yol gösterebiliriz.

  • Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın
    Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın
  • Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın
    Makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın

Kilitleme/Etiketleme programınızla gitmek istediğiniz her yerde Brady size yol gösterip destek sunabilir. Kapsamlı Kilitleme/Etiketleme çözümümüz, enerji kontrol noktası tanımlama ve alanında en iyi prosedür yazımı dahil olmak üzere detaylı anahtar planlama, özel kilitleme cihazları, pratik yazılım ve müthiş hizmetlerle yenilikçi asma kilitleri içerir.

—    Yenilikçi SafeKey asma kilitleri: Bakım işlemleri sırasında en güvenli Kilitleme/Etiketleme prosedürlerini elde edin. 100.000’den fazla benzersiz anahtarla, kilitler 2 kilidin aynı anahtarla açılamadığı büyük ve şirkete özel anahtar hiyerarşilerini destekleyebilir.
—    Özel kilitleme cihazları: Kapsamlı cihaz yelpazemiz, tüm enerji kaynaklarını bloke ederek makineyi nötr duruma getirebilir ve müdahale güvenliğini artırabilir.
—    Pratik prosedür yazılımı: Makineye özgü Kilitleme/Etiketleme prosedürlerini kolayca kullanıma sunun, onaylayın, düzenleyin, ayarlayın ve paylaşın.
—    Mükemmel Kilitleme/Etiketleme hizmetleri: Brady mühendisleri tesis içindeki enerji kontrol noktalarının belirlenmesine ve en iyi makineye özgü kilitleme prosedürlerinin yazılmasına yardım eder.

Kilitleme programinizi nereden almak istersiniz?
Kilitleme/Etiketleme sayesinde makine müdahalelerinin daha güvenli olmasını sağlayın!

Kılavuzu edinin “Daha güvenli makine müdahaleleri sağlamak”