Hannover Messe'ye Tekrar Hoşgeldiniz!

HANNOVER MESSE'nin bir sonraki etkinliği 30.05-02.06.2022 tarihleri ​​arasında Almanya'nın Hannover kentinde yüz yüze olacak ve Gösteriye tam erişim için yazıdaki linki tıklayın!

  • Hannover Messe'ye Tekrar Hoşgeldiniz!
    Hannover Messe'ye Tekrar Hoşgeldiniz!

HANNOVER MESSE “Endüstriyel Dönüşüm”ün ana teması dijitalleşme ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor ve “Otomasyon, Hareket ve Sürücüler”, “Dijital Ekosistemler”, “Enerji Çözümleri”, “Mühendislik Parçaları ve Çözümleri”, “Küresel İş ve Pazarlar” sergi kategorilerini birleştiriyor. » ve «Geleceğin Merkezi». Önde gelen konular arasında dijital platformlar, Endüstri 4.0, BT güvenliği, CO2 nötr üretim, yapay zeka, hafif yapı ve Lojistik 4.0 yer alıyor. Konferanslar ve forumlar programı tamamlıyor. Portekiz, 2022'deki Konuk Ülkedir.

Dijitalleşme ve sürdürülebilirlik, iş dünyasında ve endüstride daha fazla iklim korumasını teşvik etmek ve dijitalleşme, otomasyon ve yenilenebilir enerjilerin toplu olarak nasıl katkıda bulunabileceğini açıkça göstermek için dünyanın önde gelen endüstriyel teknoloji ticaret fuarında kilit konulardır.

Ücretsiz kayıt olun: Endüstri Dünyası ve HANNOVER MESSE size ticaret fuarı web sitesinde ücretsiz bir kullanıcı hesabı için kayıt olma fırsatı sunuyor. Bu sayede dijital içeriğe erişebilir ve etkinliğe tam erişim sağlayabilirsiniz.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim