Güvenlik kişisel bir meseledir

Kilidi değil, kişiyi görün. Maksimum Kilitleme/Etiketleme güvenliği için tek kişi, tek kilit ve tek bir prensip üzerine kuruludur!

  • Güvenlik kişisel bir meseledir
    Güvenlik kişisel bir meseledir
  • Güvenlik kişisel bir meseledir
    Güvenlik kişisel bir meseledir
  • Güvenlik kişisel bir meseledir
    Güvenlik kişisel bir meseledir

Kilitleme/Etiketleme kilitleri, makinenin zamanından önce çalıştırılmasını ve çalışanları (dolayısıyla hayatlarını) etkileyebilecek olası bakım kazalarını önlemek için sıklıkla kullanılan ve son engel işlevi gören kilitlerdir.

Kilitleme/Etiketleme kilitlerinin insanları koruduğunu güçlü bir şekilde vurgulamak için Brady Corporation, çalışanların resimlerini doğrudan kilitlerine basma gibi bir özellikle tam olarak kilit kişiselleştirme imkanı sağlayan PrintFace’i sunuyor. 

Kişisel kilitler

Kilitlerde ilgili kişilerin resimleri olduğundan her bir Kilitleme/Etiketleme kilidinin kimi koruduğu açıkça anlaşılır. PrintFace, başkalarının kilitle uğraşmasını önleyecek ve güvenliğin çok kişisel bir mesele olduğunu vurgulayacaktır. Kilitleme/Etiketleme kilitleri, yalnızca kilit üzerinde gösterilen kilit sahibi tarafından sökülmelidir. Ekip liderleri veya bir saha güvenlik yöneticisi, güvenliğin sağlanması için belirlenen prosedürü izleyerek gerektiğinde devreye girebilir. Resim eklemenin yanı sıra şirket logosu, seri numarası, metin ve daha fazlasını ekleme gibi diğer kişiselleştirme seçenekleri de mevcuttur.

Son derece güvenilir baskılar

Kişiselleştirme seçenekleri, doğrudan Brady’nin Kilitleme/Etiketleme için naylon SafeKey kilitleri üzerine tam renkli ve yüksek çözünürlüklü bir şekilde uygulanabilir. Aşınma, kimyasallar ve UV’ye karşı dayanıklı olan baskı, hem iç hem de dış mekan kilitleri için oldukça güvenilirdir. Ayrıca, renkler ve karmaşık şekiller için uygun olmasa da daha yüksek bir güvenilirlik sağlamak amacıyla kilit kazıma işlemi de gerçekleştirilebilir. Kilitleri kişiselleştirmek için üçüncü bir standart yaklaşım olarak, herhangi bir Brady kilitle birlikte verilen kendinden yapışkanlı etiketlere temel bilgiler yazılabilir veya yazdırılabilir.

En yüksek Kilitleme/Etiketleme güvenliğini elde edin

Brady’nin SafeKey Kilitleme Kilitleri, standart bir güvenlik kilidinden %700 daha fazla kilit ve anahtar kombinasyonu sunar. Yenilikçi kilit mekanizmasıyla, birkaç master ve grandmaster anahtar dahil olmak üzere karmaşık anahtar hiyerarşilerini en iyi şekilde destekleyebilen 100.000’den fazla kombinasyona olanak tanır. Tüm anahtar numaraları, böyle bir gereklilik varsa aynı şirketteki iki anahtarın aynı kilidi açmamasını sağlayacak şekilde ayarlanır. Bu, prosedürün tek kişi, tek kilit, tek anahtar ilkesine tam olarak uyan güvenli, geleceğe yönelik bir Kilitleme/Etiketleme programı sağlar.

SafeKey kilitlerini tamamen kişiselleştirin! Nasıl olduğunu öğrenin >>