Gaz Sızıntı Dedektörü

MultiSharp™ Odaklama ve ek SF6 gaz tespit özelliği içeren Termal Görüntüleme Cihazı

  • Gaz Sızıntı Dedektörü
    Gaz Sızıntı Dedektörü
  • Gaz Sızıntı Dedektörü
    Gaz Sızıntı Dedektörü

Netes’in temsilciliğini yaptığı gaz sızıntı detektörü, gelişmiş SF6 tespiti sunan üstün performanslı kamerayla verimliliği artırarak tasarruf etmenizi sağlıyor; ayrıca iki önemli işlevi tek bir araçla gerçekleştirir. Makul fiyatlı olması; böylece ağır kira bedelleri ödemek veya pahalı yüklenicilerle çalışmak zorunda kalmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kızılötesi ve gaz denetimleri gerçekleştirebilirsiniz.
Bağımlılık için tasarlandı.
Fluke üretimi üstün performanslı kabzalı kameranın teknolojisini kullanan Fluke Ti450 SF6, kızılötesi moddan gaz moduna kolayca geçer. Sahadayken modları bir çırpıda değiştirmeyi kolaylaştırır.
İki önemli çözüm bir olağanüstü kızılötesi kamerada.


Yeni Ti450 SF6 Gaz Sızıntı Dedektörü, performans ve fiyat konusunda iyi bir kombinasyona sahiptir. Kabza rahatlığı ve hedefleyip fotograf çekme kolaylığıyla, zor noktaları dahi tespit etmeniz kolaydır. SF6 yer belirleme ek özelliğiyle, ihtiyacınız olan analizleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yapabilirsiniz.
Şirketler artık zorlayıcı denetim gerçekleştirme, SF6 kaçaklarını izleme ve çok yüksek ekipman alma veya kiralama maliyetlerini yönetme zorunluluğunda takılıp kalmazsınız. 
Önemli özellikleri:


•    Aygıtı kapatmadan SF6 sızıntısının yerini tespit eder
•    Gaz görüntüleme ve kızılötesi modu arasında hızlı geçiş sağlamak için hızlı giriş/çıkış düğmesi
•    Gaz ve kızılötesi görüntüler için 320 x 240 çözünürlük; SuperResolution yalnız kızılötesi modda 640 x 480'e çıkar
•    LaserSharp® Otomatik Odaklama ile, hem kızılötesi hem gaz modlarında odaklanmış görüntüler elde edin
•    Daha hızlı kararlar almak için kameranızı kablosuz olarak Fluke Connect® sistemine bağlayın. Siz daha inceleme sahasından ayrılmadan, ekip üyeleri aynı verileri görüntüleyebilir, sorunu belirlemede işbirliği yapabilir veya çalışmaya onay verebilir.
•    Kalem deftere gerek yok:
o    IR-PhotoNotes™ not ekleme sistemi, aygıt detaylarının dijital görüntülerini yakalar (örn. seri numaraları ve çevresel alan koşulları)
o    Sesli not alma özelliğiyle ilave notlarınızı kaydedin ve onları da görüntüyle birlikte saklayın
•    İsteğe bağlı akıllı lenslerle ilave detaylara bakın - uyumlu kameralar arasında geçiş yaparken kalibrasyon gerekmez
•    Ürününüzle birlikte verilen SmartView® masaüstü yazılımıyla, resimleri optimize edin, analiz işlemlerini gerçekleştirin, hızlı ve özelleştirilebilir raporlar oluşturun ve görüntüleri istediğiniz formatta dışa aktarın
•    MultiSharpTM Odaklama ile, görüş alanı boyuca net, doğru kızılötesi görüntüler elde edin
•    Küçük ve hafif tasarımı ile alet çantanıza kolayca sığar                                                                                                         

    
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim