Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kitaplığı

Endüstriyel güvenlik, endüstriyel kontroller, robotlar, sensörler, gaz dedektörleri ve duman dedektörleri alanında kritik öneme sahiptir ve IEC 61508 Endüstriyel Güvenlik Standardını bu uygulamalar için bir ön koşul haline getirir. Geniş Microchip 32-bit SAM ve PIC32 Mikrodenetleyiciler (MCU'lar) ve dsPIC33C Dijital Sinyal Kontrolörleri (DSC'ler) portföyümüz, SIL 3, IEC 61508 FMEDA...

  • Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kitaplığı
    Endüstriyel Güvenlik için Sertifikalı SIL 2/3 Kendi Kendine Test Kitaplığı

Endüstriyel güvenlik, endüstriyel kontroller, robotlar, sensörler, gaz dedektörleri ve duman dedektörleri alanında kritik öneme sahiptir ve IEC 61508 Endüstriyel Güvenlik Standardını bu uygulamalar için bir ön koşul haline getirir.

Geniş Microchip 32-bit SAM ve PIC32 Mikrodenetleyiciler (MCU'lar) ve dsPIC33C Dijital Sinyal Kontrolörleri (DSC'ler) portföyümüz, SIL 3, IEC 61508 FMEDA ve/veya güvenliği hedefleyen tasarımlar için TÜV Rheinland sertifikalı teşhis kitaplıkları (kendi kendini test kitaplıkları) eksiksiz bir pakette sunar.


Sertifikasyon maliyetinden ve zamandan tasarruf ederken sistem geliştirmenizi basitleştirmek ve hızlandırmak için kapsamlı belgeler ve sertifikalı yazılım kitaplıklarından yararlanın.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!