Dünyanın İlk Güvenlik Sertifikalı Kapasitif Dokunmatik Ekran Denetleyicileri

Ev Aletleri için

  • Dünyanın İlk Güvenlik Sertifikalı Kapasitif Dokunmatik Ekran Denetleyicileri
    Dünyanın İlk Güvenlik Sertifikalı Kapasitif Dokunmatik Ekran Denetleyicileri

Microchip’in en yeni maXTouch® kapasitif dokunmatik ekran denetleyicileri ailesi, piyasada bir ilk olan sistem genelinde, önceden onaylanmış IEC 60730 ve UL 60730 Sınıf B sertifikalı ürün yazılımı sunar. Bu önceden onaylı dokunmatik ekran denetleyicileri, gerekli sistem sertifikasyonunuzu tek bir çipte elde etmenize yardımcı olurken, ayrıca ek bir mikro denetleyici ihtiyacını ortadan kaldırarak tasarım süresini, maliyeti ve genel tasarım riskini azaltır.

Ev aletleri segmenti için özel olarak tasarlanmış mXT336UD-HA ailesi, CPU'nun, zamanlayıcıların, iletişim veriyollarının, belleğin ve dokunmatik analog ön uçların amaçlanan çalışmasını ve işlevselliğini sağlayan hem açılışta kendi kendine test hem de periyodik yerleşik kendi kendini test tanı yeteneklerine sahiptir. 

Bu dokunmatik denetleyici ailesinin yerleşik tanılama özellikleri, dokunmatik denetleyicinin kendisinin ve bağlı dokunmatik sensörün doğru çalışmasını sağlar. Bir arıza durumu tespit edildiğinde, mXT336UD-HA ailesi, ana sistemi derhal bilgilendirerek, cihazın arıza korumasına ve tehlikeli tehditleri azaltmasına olanak tanır.

Daha fazlası için burayı tıklayın!!