Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri

Büyük Yük Kapasiteli

  • Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri
    Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri
  • Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri
    Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri
  • Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri
    Döküntü Paletleri Ve Döşemeleri

Brady, varillerin ve IBC'lerin depolanabileceği yeni bir dayanıklı plastik döküntü paleti ve döşemesi sınıfını kullanıma sunmuştur. Birkaç veya çok sayıda varil ya da IBC depolayan işletmeler, varillerdeki veya IBC'lerdeki sızıntıları sınırlayan ve çevreyle ya da maddeler arasında istenmeyen teması önleyen yeni döküntü kontrolü çözümlerini çok pratik bulacak.

Daha fazla güvenlik

Döküntü paletleri ve döşemeleri, varil veya IBC sızıntılarının iş alanına yayılmasını önler. Varillerde veya IBC'lerde birçok sıvı depolayan işletmelerde, sızıntı durumunda sıvıların birbirleriyle istenmedik ve tehlikeli olabilecek bir şekilde temas etmesini önlerler. Döküntü paletleri ve döşemeleri, iş yerindeki yaralanmaların yaygın bir nedeni olan düşme ve kaymadan kaynaklanan izinli günlerin de azaltılmasını sağlar.

Çözüm sınıfı

Eksiksiz bir döküntü kontrol paleti ve döşemesi sınıfı çeşitli ihtiyaçları karşılamak için hazır. Brady; EURO paletini en üstte tutabilen bir döküntü kontrol paleti, IBC depolamasına uygun döküntü paleti, birlikte tam bir döküntü döşemesi oluşturan döküntü paletleri ve çok büyük ağırlıklar için ağır işe uygun döküntü paleti sunar.

Taşınması kolay

Brady'nin yeni döküntü kontrol paletleri ve döşemeleri çok pratiktir. Forklift ile her köşesinden kaldırılabilir, taşınması kolaydır, dayanıklıdır ve iki ağır varili taşıyabilir. Variller için 650 kg ila 2700 kg ve IBC'ler için 3000 kg yük kapasite sunarlar ve yoğun profesyonel kullanımlar için tasarlanmışlardır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim