ATEX EX d Akış Sensörleri

Patlayıcı ortam koruma sınıfında

  • ATEX EX d Akış Sensörleri
    ATEX EX d Akış Sensörleri

Ensim Sensors olarak 2018 yılından itibaren Türkiye’de patlayıcı ortamda çalışabilen ATEX EX d koruma sınıfı kapsamında yerli üretim seviye sensörleri yapmaktayız. Akış sensörleri içinde yeni belgelendirmememizi bitirdiğimizi duyurmak istiyoruz. DX-EFS akış şalteri borulardan geçen akışın hissedilmesi için kullanılmaktadır. Boru içinde ki sıvı hareketlerini algılayarak akışın olup olmadığını güvenli bir şekilde kontrol etmek maksadıyla kullanılmaktadır. Fabrika ayarı olarak akış olduğu zaman kontak kapalı akış kesildiğinde kontak açık şekildedir. Muhafaza içindeki rölenin konumu değiştirilerek bu durumun tam tersi kullanıcılar tarafından ayarlanabilmektedir. +145 derece sıcaklık için,25 bar basınç dayanımı ve akışkan isteğe bağlı olarak su, yağ ve gazlı ortam, agresif medya için tercih edilmektedir.

IP66/68 konumu sınıfı bulunmaktadır. Ürün borunun hat çapına göre rekor seçilebilmektedir. Seviyedeki öncülüğümüzü akış sensörleri içinde geliştirmekteyiz. Sıcaklık tablosu ve zone aralığına bakılarak ürün seçimi yapılabilmektedir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim