13.11.2021'de Tuna Tartı Webinarına davetlisiniz

Doğru tartı uygulamaları ile daha güvenilir ve daha kârlı İşletmeler…

  • Ekim 27, 2021
  • 372 Görüntüleme
  • 13.11.2021'de Tuna Tartı Webinarına davetlisiniz
    13.11.2021'de Tuna Tartı Webinarına davetlisiniz

Fabrika ve işletmelerinizde verimliliğinizi, fayda ve maliyet analizleri ile ilgili tartı sistemlerinin doğru seçimi ve uygulanmasına dair tüm cevapları bulabileceğiniz seminerimize davetlisiniz…

Loadcell nedir?
Ağırlık İndikatörü nedir?
Tartı sistemleri seçimi, doğru uygulanması nasıl yapılır?

Otomasyon, makine, kimya, maden, imalat ve üretim sanayii, işletme sahipleri, bakım ve yatırım grupları, tartı sistemleri ile ilgili yeni bir akışı kazanacaksınız. Seminerimizde network genişleme, yeni fırsatlar ve yeni firmalar ile tanışacaksınız.

Tartı sistemlerinde doğru yatırım tercihleri, net ve kesin sonuçlar ile hammadde alışınızı, ürün kalitenizi, ürün maliyet kontrol süreçlerinizi ve işletmenizin gelecekteki pozisyonunu etkileyecek ve şekillendirecektir...

Üretici ve imalatçı kimliğimizle, Tartı sistemleri ile ilgili Webinarımız; 13.11.2021 tarihinde 09:30-11:30 arasında olacaktır.

Kayıt için bu linki tıklayarak firmaya ulaşabilirsiniz
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim