ZEISS Quality Innovation Days için Geri Sayım Başladı!

15-19 Nisan tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek

  • Mart 22, 2024
  • 291 Görüntüleme
  • ZEISS Quality Innovation Days için Geri Sayım Başladı!
    ZEISS Quality Innovation Days için Geri Sayım Başladı!

15-19 Nisan tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek olan ZEISS Quality Innovation Days için geri sayım başladı. 
Sektöründe uzman kişiler ile trend konular hakkında bilgi edinebileceğiniz, gelişmeleri derinlemesine inceleyebileceğiniz heyecan verici oturumlarla dolu bir hafta sizleri bekliyor. Etkinliğe katılarak otomotiv, elektronik, havacılık ve medikal gibi sektörlerdeki yenilikleri keşfedebilir, gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. 


Quality Innovation Days, endüstri uzmanlarını bir araya getirerek, kalite ve metroloji konularında güncel gelişmeleri tartışmak ve fikir alışverişi yapmak için bir platform sağlıyor. Etkinlik, tanınmış endüstri uzmanlarının öncülüğünde yapılan açılış oturumlarıyla başlayacak ve katılımcılara interaktif formatlarda bilgi alışverişi yapma ve sorularını doğrudan sektör uzmanlarına iletme fırsatı sunacak.

Kayıt olmak için Quality Innovation Days 2024

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim