Uygulamanız için en doğru ürünü seçin.

%100 Alman Kalitesi, Kolay Uygulama, Profesyonel Destek

  • Kasım 24, 2023
  • 775 Görüntüleme
  • Uygulamanız için en doğru ürünü seçin.
    Uygulamanız için en doğru ürünü seçin.

1947 yılında Almanya’da kurulan WEICON GmbH&Co. Münster’deki merkez ofisinin dışında Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 9 ülkede faaliyet göstermekte. Almanya’da tasarlanan ve üretilen ürünler, yine Almanya merkez ofisteki laboratuvarlarda test edilip kalite standartları gereği sertifikalandırılarak, Bremen'deki IFAM Fraunhofer Üretim Teknolojisi ve Uygulamalı Malzeme Araştırmaları Enstitüsü'nde eğitim gören uzman çalışanlarca satışa sunularak dünyaya açılmakta.

WEICON, inşaat, madencilik, elektrik tesisatı, otomotiv ve taşıma endüstrisi, makine mühendisliği, denizcilik, alet ve kalıp endüstrisi, tarım, enerji, plastik, hidrolik ve pnömatik, gıda, kozmetik, ilaç endüstrisi olmak üzere endüstrinin her alanında çözümler bulmak için ürünler geliştiriyor.

Kaliteli üretimin yanı sıra müşteri memnuniyetini önceleyen firma, bölge satış müdürlerinin gerçekleştirdikleri ürün eğitimleri, www.weicon.com.tr web sitesi, sosyal medya kanalları, WhatApp destek hattı ve WEICON App mobil uygulaması ile hem yüzyüze hem online olarak ürün danışmanlığı sağlıyor. Kullanıcılar WEICON APP mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indirip ürünler hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama videoları, teknik dosyalar ve sertifikalara her an her yerde ulaşabiliyorlar.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim