İki Kademeli Döner Kanatlı Pompa

Sınıfında en yüksek buhar kapasitesi

  • İki Kademeli Döner Kanatlı Pompa
    İki Kademeli Döner Kanatlı Pompa

Yeni Pascal 2021 HW ile Pfeiffer Vacuum, sınıfındaki en yüksek buhar kapasitesine sahip iki kademeli döner kanatlı pompayı sunar. Düşük sıcaklıkta sterilizasyon ve kurutma gibi su buharı beklenen tüm uygulamalar için idealdir. Optimize edilmiş bir tasarım ve gaz balast sistemi, pompa içinde yoğunlaşma olmaksızın büyük miktarda buharı pompalamaya olanak tanır. Bu, pompanın ve yağın servis ömrünü olumsuz yönde etkileyecek akışkan birikmesini önler. Kullanılan malzemeler sayesinde Pascal 2021 HW, hidrojen peroksit gibi agresif kimyasallara da direnir.  Pompa, özelleştirilmiş bir sıcaklık yönetimi sayesinde sadece birkaç dakika içinde buhar vermeye hazırdır.  Buhar kapasitesi istemeden aşılırsa suyun girişini engelleyen bir güvenlik tertibatı vardır.

Yağ buharı filtresi ve giriş kapanı gibi aksesuarlarla, pompa çoğu işleme ideal şekilde adapte edilebilir. Kompaktlığı sayesinde Pascal 2021 HW, ekipmana kurulum için de idealdir.
 Bir yağ tahliye valfi, dar alanlarda bakımı kolaylaştırır. Tek fazlı evrensel motor, dünyanın hemen her yerinde çalışmayı sağlar. Pascal serisinin kanıtlanmış hizmet anlayışı, bakım öngörülebilir hale getirir ve sürekli yüksek kullanılabilirlik sağlar. Bakım aralıkları farklı çalışma sıvıları kullanılarak uzatılabilir

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim