Vakum Pompaları

  Sor / bana ulaş

Yük kilidi odaları veya sızıntı tespit sistemleri için ideal

Hareket ve Güç Aktarımı

Vakum Pompaları
Vakum Pompaları

Dünyanın önde gelen vakum teknolojisi sağlayıcısı Pfeiffer Vacuum, 1-5 Nisan 2019 tarihleri arasında Hannover Messe ticaret fuarında gerçekleşen olan ComVac'ta yeni vakum çözümleri sundu. Pfeiffer Vakum uzmanları ilk kez bu yenilikçi vakum pompalarını sunacak - geniş ürün portföyüne ek olarak - elektron demeti kaynağı, vakum fırınları veya dondurularak kurutma gibi çok sayıda endüstriyel vakum uygulaması için kullanılabilir. HiLobe serisinin pompaları, hızlı tahliyeler (kilit odaları veya kaçak tespit sistemleri) için özellikle ilgi çekicidir. Ayrıca, kaplama uygulamalarında kullanım için uygundurlar.

Kompakt ve güçlü Kök pompaları
Kompakt Kök pompaları, 520 - 2.100 m³ / s'lik geniş bir nominal pompalama hızı aralığı sunar. Bu, frekans dönüştürücülerle birlikte yeni tahrik konsepti ile mümkün olmaktadır. Bireysel hız kontrolü sayesinde, pompalar müşteriye özel gereksinimlere göre özel olarak uyarlanabilir. Bu güçlü tahrik konsepti sayesinde, HiLobe, geleneksel Roots pompalarından yaklaşık yüzde 20si daha kısa indirme süreleri sağlar. Hızlı tahliye maliyetlerini azaltır ve üretim sisteminin verimliliğini arttırır.

Proses güvenilir ve düşük maliyetli vakum
HiLobe'un bakım ve enerji maliyetleri, geleneksel Roots pompalarına kıyasla>% 50 daha düşüktür. Bunun nedeni, IE4 enerji verimliliği sınıfı ve pompaların özel rotor geometrilerine sahip bir kuvvettir. Sızdırmazlık konsepti de buna katkıda bulunur. Pompalar, hermetik olarak atmosfere sızdırmaz şekilde kapatılmıştır ve maksimum ayrılmaz bir sızıntı oranı 1 · 10-6 Pa m³ / s.’dur. Dinamik contalar elimine edilir ve sonuç olarak sadece dört yılda bir bakım gerekir. Emme odasındaki yenilikçi sızdırmazlık konsepti nedeniyle, sızdırmazlık gazı kullanımı çoğu uygulamada gereksizdir ve bu da işletme maliyetleri üzerinde olumlu etkiye sahiptir. HiLobe Roots pompalarının çalışması, esnek hava soğutmasında + 40 ° C'ye kadar olan ortam sıcaklıklarında bile mümkün olduğundan, düşük maliyetli su soğutması için gerekli değildir.

Kontrol ve iletişim, sistem kullanılabilirliğini artırmak için temel faktörlerdir. HiLobe'un akıllı arayüz teknolojisi, süreçlerin çok iyi bir şekilde adapte edilmesine ve izlenmesine olanak sağlar. Bu, beklentili ve verimli çalışmayı kolaylaştırır. Böyle bir durum izlemeyi entegre ederek, vakum sisteminin durumu hakkında bilgi her zaman mevcuttur. Ek olarak, durum izleme, kullanıcıların bakım ve onarım önlemlerini faydalı ve öngörülü bir şekilde planlamalarını ve düşük maliyetli üretim aksama sürelerini önlemelerini sağlayarak sistem kullanılabilirliğini artırır. Bu avantajlar uzun servis ömrü ve maksimum işletme güvenliği sağlar. Mevcut sistem için uygunluklarına bağlı olarak, HiLobe vakum pompaları dikey veya yatay olarak hizalanabilir. Bu, maksimum pompalama hızına ve müşterinin üretim sahasında alanın daha özelleştirilmiş ve verimli kullanılmasına olanak tanır.

“HiLobe Roots pompaları ile müşterilerimiz enerji ve işletme maliyetlerini azaltabiliyor ve böylece üretimi daha uygun maliyetli hale getiriyor. Enerji tüketiminde ve işletme maliyetlerinde sürdürülebilir bir azalma için, yalnızca bir vakum pompasının enerji gereksinimlerine dayandırmak yeterli değildir. Soğutma türü, bakım aralıkları ve kontrol de genel enerji dengesi üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. “Müşterilerimize bu bütünsel yaklaşımı sunabilmekten gurur duyuyoruz ”dedi Ulrich von Hülsen, Pfeiffer Vakum Teknolojisi AG'nin CTO'su.

Tarihinde yayınlanan Mayıs 24, 2019 - (122 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Pfeiffer Vacuum GmbH
Berliner Strasse 43
35614 Asslar - Germany
+49-6441-8020
+49-6441-802202
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Servo Tahrikleri ile Hızlı ve Güvenli Poşetleme Uygulaması
Danfoss Kıbrıs’ta bayii toplantısı gerçekleştirdi
Sessiz Hava Yağ Soğutucu ve Global Torba Akümülatör
Fren İzleme Modülü
Vakum Vidalı Pompa
NSK elektrikli araç için yüksek performanslı rulmanlar tedarik etti
İş Parçası ve Fikstür Bağlama
Lineer Konveyör Modülü Uygulaması
Tüm Motorlar için Verimli Sürücüler
Genel Amaçlı Sürücüler
Size özel motor, redüktör ve enkoder çözümleri.
NSK; Daha Fazla Hassasiyet için 164 960 İyi Neden
Güç Aktarımında Kazandıran Teknolojiler
Dik açılı (90 derece) redüktördeki en yüksek hassasiyet: WPSFN
Dünyanın Tercih Ettiği Kalite.
Üstün Kaliteli WAT Elektrik Motorları
Endüstri 4.0 ile artan üretkenlik= Harika
Doğayla kurulan en güçlü dostluk
Yeni nesil kontrole sahip MV R Connect tel kesme makineleri
Rexroth; Akıllı haberleşen hidrolik sistemler
Enerji Maliyetlerinizi %80'e varan oranlarda düşürün; Rexroth
Kompakt ölçülü yüksek hassasiyet Festo Elektriksel kızak serisi EGSL
5 servo eksen için 60mm'de Hareket Kontrolü
Dal Elektrik; CFW-11 Motor Hız Kontrol Sürücüleri
ACS355, ACS850 makine sürücüleri; Zorlu uygulamalarda sorunsuz çalışma
Orta ve Yüksek Gerilim Üç Fazlı İndüksiyon Motorları
ACS355, ACS850 makine sürücüleri; Zorlu uygulamalarda sorunsuz çalışma
Artan verim, Artan enerji tasarrufu; Değişken Hızlı Pompa Kontrol Sistemleri
Daha Çok Çalışıyoruz, Femsan Elektrik Motorları
WEG CFW-11; AC Motor Hız Kontrol Sürücüleri