Hannover Messe 2017 Almanya Fuarı için Ücretsiz Biletler

Aynı zamanda ve aynı yerde yedi uluslararası önde gelen fuar: Hiçbir etkinlikte bulamayacağınız kadar ürün yelpazesi HANNOVER MESSE, 24-28 Nisan tarihleri ​​arasında

  • Ocak 23, 2017
  • 167 Görüntüleme
  • Hannover Messe 2017 Almanya Fuarı için Ücretsiz Biletler
    Hannover Messe 2017 Almanya Fuarı için Ücretsiz Biletler
  • Hannover Messe 2017 Almanya Fuarı için Ücretsiz Biletler
    Hannover Messe 2017 Almanya Fuarı için Ücretsiz Biletler

Dünyanın lider entegre sanayi fuarı olan HANNOVER MESSE, gittikçe daha da yakınlaşıyor. Etkinlik bu yıl 24-28 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Sergi grubu gerçekten kapsamlıdır; otomasyon teknolojisinin tüm alanlarını, sensör sistemlerinden cobot'lara, sanal ürün geliştirme ve fabrika kontrolü yazılımı ve uçtan uca veri bağlantısı ve yapay zekayı kullanan platformlar için her türlü çözümü kapsamaktadır.

HANNOVER MESSE'in otomasyon konulu ticaret fuarlarından sorumlu direktör Arno Reich, "İmalatın geleceğinin nereye gideceğini ve bunların hepsi bir araya nasıl geldiğini görmek isterseniz Hannover gidilecek yerdir." diye belirtti. "Çünkü Endüstriyel Otomasyon ve Dijital Fabrika, üreticilerin en son Industrie 4.0 yeniliklerini açıkladığı yer. Ve HANNOVER 2017'de bu şovları şekillendirecek büyük temalar dijital ikizler, cobotlar ve yapay zekaya sahipler "diye ekledi.

'Industrie 4.0, Endüstriyel İnternet Forumu'yla 2017'de buluşan başlıca konular öngörülü bakım, insanlar ve iş, KOBİ'ler ve kullanıcılardır. Bu platform, Deutsche Messe tarafından Almanya'nın Industrie 4.0 Platformu, Endüstriyel İnternet Konsorsiyumu (IIC) ve Almanya'daki sanayi dernekleri VDMA ve ZVEI ile birlikte ikinci kez bu slogan altında düzenleniyor.

2016 yılında, HANNOVER MESSE, faaliyetlerini geleceğe yönelik olarak prova ve en son teknolojiye yatırım yapma niyetiyle, 190.000'den fazla ziyaretçiyi (benzer kapsama sahip son etkinlikte 2014'te 175.000'e kadar ziyaretçi) çekti. Ziyarteçilerden 50.000 'den fazla kişisi yurtdışından geldi - 2014 yılına kıyasla yüzde 25 oranında bir artış. ABD ve Çin'den gelen katılım rekor seviyelere yükseldi.

HANNOVER MESSE 2017'ye ücretsiz bilet almak için buraya kaydolun!

NOT: Kullanmadan önce biletin etkinleştirilmesi gerekir

Daha fazla bilgi için hannovermesse.de

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim