Görüntü Aktarıcıları

Kapsamlı PoE güç koruma / yönetimi ve çoklu kart yakalama kapasitesine sahip

  • Görüntü Aktarıcıları
    Görüntü Aktarıcıları

Dahili blok yapı ve uygulamaya hazır akıllı platform çözümlerinin önde gelen global bir tedarikçisi olan ADLINK Technology, bugün yeni PCIe-GIE72/74 2/4CH GigE Vizyon PoE + görüntü aktarıcıların piyasaya sürüldüğünü duyurdu. PCIe-GIE72/74; kapsamlı PoE güç koruması ile ADLINK'in GigE Vizyon-tabanlı çözümlerdeki engin tecrübesiyle birleştirilen, ADLINK'e özel çoklu kart yakalama kapasitesi ve akıllı PoE yönetimi sayesinde, birçok yapay görme uygulaması ve PCIe-GIE72/74'ün PoE güç koruması tarafından hasarlardan korunan kamera ve diğer ekipmanlar gibi temel donanımlar için tam destek sağlar. Ayrıca kullanıcı dostu PoE yönetim yazılımı ve API'ler, gerçek zamanlı olarak PoE portlarını izler ve denetler ve de olası hata durumlarının tahminine olanak tanır.

Çoklu-kart Yakalama Kabiliyeti

Herhangi bir sayıda PCIe-GIE72/74 kartı herhangi bir BIOS I/O kaynağını işgal etmeden tek bir sistemde kurulabilir. 0˚C'den 70˚C'ye geniş bir çalışma sıcaklığı toleransı ile birlikte, çoklu kart kapasitesi AOI ve endüstriyel otomasyon gibi uygulamalarda sınırlı alana sahip ortamlardaki fansız bilgisayarların dağıtımı için tamamen PCIe-GIE72/74'i önerir.

Kapsamlı PoE Koruması Varlıkları Korur

ADLINK'in engin sistem uzmanlığına dayanarak, PCIe-GIE72/74, üst/alt akım, gerilim veya sıcaklık durumlarına karşılık veren kapsamlı bir PoE koruması sağlar ve otomatik güç bütçe kontrolü ise güç bütçelerini güç kaynağına göre yönetir (PCIe veya 4/6 pin Molex konnektörü). Bütçe aşıldığında, PoE gücü bağlı cihazların zarar görmesini önlemek için kesilir.

Akıllı PoE Yönetimi

PCIe-GIE72/74'ün kullanımı kolay yardımcı bir yazılımıdır ve API'ler gerçek zamanlı olarak PoE'nin aygıt sınıfı, gerilim, akım, vat miktarı ve sıcaklık durum izlemesine olanak sağlar. PoE gücü uzaktan açılıp kapatılabilir, PoE port önceliği ve termal eşikleri uzaktan ayarlanabilir ve tüm işletim maliyetlerini azaltarak ve kesintiyi atlatarak olası hata öngörülür.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim