8 Ağ Arayüz modül slotlu Ağ Cihazı

  Sor / bana ulaş

Komunikasyon ve data uygulamaları için Esnek I/O seçeneği

Elektronik & Elektrik

8 Ağ Arayüz modül slotlu Ağ Cihazı
8 Ağ Arayüz modül slotlu Ağ Cihazı

Bulut tabanlı hizmetler, akıllı ağ geçitleri ve ayrıt cihazlar için endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) imkânı sağlayan gömülü yapıtaşlarının küresel bir sağlayıcısı olan ADLINK Technology Şirketi bugün pazarda hâlihazırda bulunan esnek I/O seçeneğine sahip en yeni ağ cihazını piyasaya sunmuştur. CSA-7200, sekiz ağ ara yüz modülü yuvası ve beş 2.5'' HDD sürücü yuvası ile ağ güvenliği pazarı için genişletilmiş konfigürasyon olanakları sunmakta olup, hızlı tekrar konfigürasyon ve yeni uygulamalar için pazara hızlı çıkış imkanı sunan MICA (Modüler Endüstriyel Bulut Mimarisi) kullanılan ilk ağ cihazımızdır.

CSA-7200'de Intel® Xeon® E5-2600 v3/v4 iş istasyonu platformu temel alınmıştır. Veri paketi tespiti, güvenlik duvarı, yük dengeleyici, ağ gözetleme, güvenlik ağ geçidi ve ses ağ geçidi uygulamaları için kompakt 2U raf tipi montaj şekli fiziksel özellikleri için geniş ölçüde ölçeklendirilebilir bir tasarım sunmaktadır. CSA-7200 esnek depolama seçeneklerini içermektedir: üç adet çalışırken değiştirilebilen 2.5-inch SATA sürücü yuvası ve ekstra depolama için iki adet M.2 PCIe/SATA katı sürücü. Sekiz NIM genişletme yuvası ve /4/8/Copper/SFP/SFP+ port tipi dahil altı değişik NIM geliştirilmiş esneklik sunmaktadır. Gelişmiş LAN baypas özelliği herbir NIM'in LAN baypasını BIOS veya IPMI ara yüzü üzerinden ayrı ayrı ayarlamaya imkan tanımaktadır. İlave I/O iki adet 10/100/1000 Base-T Ethernet portu, bir adet RJ-45 seri port, iki USB portu ve grafikler için bir VGA portu içermektedir.

ADLINK Gömülü Programlama Bölümü Başkanı Yong Luo şunu ifade etmiştir: "OEM'ler ve sistem entegratörleri rekabetçi kalabilmek için yüksek performans ve ölçeklenebilirliğe ihtiyaç duyarlar. Bütüncül bir çözüm mimarisi arayan proje yöneticileri modüler platformumuzun İnternet Endüstrisinin gelecek ihtiyaçlarına cevap verirken yeni ürün geliştirmeye duyulan ihtiyacı azaltacağını fark edeceklerdir."

CSA-7200, ağ güvenlik uygulamalarının yüksek performans gereksinimleri için Intel C610 yonga seti ve 30 MB'ya kadar L2 önbelleğe sahip Intel® Xeon® E5 işlemci içermektedir. On iki adet 1600/1860/2133 MHz DIMM soketi 384 GB'a kadar DDR4 ECC bellek sağlamaktadır.

CSA-7200, ağ veri transferi için veri paketi tespiti işlemini yerine getirmektedir. Veri paketi ayrıştırma uygulamaları için Wind River® Titanium Sunucu ve Intel® DPDK, Open vSwitch, nDPI dâhil diğer açık kaynak yazılımları bir araya getirmektedir. CSA-7200, dinamik 3. Katman yönlendirme ve akış tabanlı yönlendirme için veri düzeyi yazılım kümesi sağlayan, uygulama geliştirme sürecini hızlandıran ADLINK PacketManager desteğini de içermektedir.

CSA-7200 gözetleme için CPU devreleri için SOL, PSU ve uyarlanabilir fan hızını destekleyen akıllı bir şase yönetim sistemi sunmaktadır. Sistem yönetimine CLI üzerinde veya web arayüzü üzeriden erişilebilmekte olup IPMI 2.0 uyumludur. ADLINK'ın yeni MICA platformunu bir parçası olarak, CSA-7200 konfigürasyon için ilave seçenekler sunmakta, OEM'ler ve sistem entegratörleri için daha hızlı geliştirme olanağı ve daha iyi maliyet-performans oranı sunmaktadır. MICA platformu ile programlama, depolama ve I/O kaynakları esneklik için ayrıştırılmış ve spesifik uygulamada ihtiyaç duyulduğu şekilde tekrar bir araya getirilmiştir. MICA tabanlı ağ cihazları en yeni Internet veri merkezi teknolojilerini özümsemekte, bununla birlikte modüler mimari, donanımla desteklenmiş hızlandırma ve taşıyıcı seviyesi tasarım standartları gibi geleneksel ICT (bilgi ve iletişim teknolojisi) boyutlarını da entegre etmektedir. .

Tarihinde yayınlanan Kasım 29, 2016 - (378 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
ADLink Technology GmbH
Hans-Thoma-Str. 11
68163 Mannheim - Germany
+49-621 43214-85
+49-172 3953482
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
dsPIC33 Motor Kontrolü
Web Semineri: Elektrik ve Otomasyon Tanımlama Çözümleri
Murata Avrupa Başkanı Toshio Nakamoto ile Yapılan Röportaj
Yenilik arayışında: Murata, “Open Innovation” web sitesini başlattı
u-link Uzaktan Erişim Servisi
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
TEL 12 (WI) Serisi Ultra Kompakt 12 Watt DC / DC Dönüştürücüler (DIP-16)
Connection Days'e Bosch Rexroth katılıyor
JST FAKRA (Fachkreis Automobil) JRF Konektör
Büyük Ölçekli Özel Konnektör Han® S
TRACO POWER; Industrial Power Solutions
empa sTORE; STMicroelectronics,Espressif, Sensirion, Eaglerise
Euchner; İnsan ve Makine için Emniyet
Phoenix Contact; Sisteminizin nabzını tutun
IP, Marka ve Gelir Akışınızı Koruyun
Phoenix Contact, Kolay Güç Kablajı
Şirket, kurulduğu günden bu yana yüksek performanslı metal oksit varistörünün Ar-Ge ve üretimine kendini adamıştır
Microchip; Kablolu ve Kablosuz Dünyaya Bağlanma
Microchip: IP, Marka ve Gelir Akışınızı Koruyun
İnsan ve Makine için Emniyet
Veri Merkezi İzleme ve Yönetim Sistemi
Weidmüller; SIL3 Güvenlik Röleleri
Zettlex; Precision in the Extreme
Staubli Konektör; Tam Güvenlik, Tam Koruma
Mükemmel Tasarım: SILAS
KG Serisi Kırmızı Emniyet ve Ana Kumanda Şalterleri
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
Silas Yatay Tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları
Geleceğin E3 Hali
Sınıfının En İyisi Çok İnce Tasarıma Sahip Pro-M Serisi Güç Kaynakları
2,4” IPS TFT Ekran
Phoenix Contact, Kolay Güç Kablajı
Dahili Alıcı-Verici İçeren Mikrodenetleyici
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Her Ayrıntısı Mükemmel; Weidmüller Term Serisi
Phoenix Contact; Push-In Bağlantı Kolaylığı
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri