Eurotech, Tercih Edilen OEM İş Ortağı olarak NVIDIA İş Ortağı Ağına katıldı

Eurotech High Performance Edge Computing (HPEC) ve yerleşik ürün serilerinde son kullanıcı NVIDIA GPU çözümleri sunarak, son kullanıcıya ekstra hesaplama yetenekleri ve güç katacak

  • Ekim 22, 2020
  • 1637 Görüntüleme
  • Eurotech, Tercih Edilen OEM İş Ortağı olarak NVIDIA İş Ortağı Ağına katıldı
    Eurotech, Tercih Edilen OEM İş Ortağı olarak NVIDIA İş Ortağı Ağına katıldı

Sağlam ve endüstriyel sınıf gömülü kartlar ve sistemler, uç bilgi işlem platformları ve Nesnelerin İnterneti (IoT) etkinleştirme çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı Eurotech, bugün NVIDIA İş Ortağı Ağına katıldığını duyurdu (NPN) Tercih Edilen OEM İş Ortağı olarak.

Eurotech, daha hızlı veri erişimi, depolama ve hesaplama için HPEC sistemleri ve kartları ile süper hesaplama performanslarını uç noktaya getirerek, uçta yapay zeka, sanallaştırma ve ağır iş yüklerini mümkün kılar.

Veri merkezinden sahada konuşlandırılabilir uygulamalara yüksek performanslı bilgi işlem yetenekleri getirmek, alan, ağırlık ve güç tüketimini azaltmayı, sağlamlığı ve güvenilirliği artırmayı, aynı zamanda aynı gelişmiş hesaplama performansını ve enerji verimliliğini, toz ve hava akışı eksikliği gibi çok zorlu çalışma koşullarında sürdürmeyi gerektirir. soğutma, aşırı sıcaklıklar, şoklar ve titreşimler.

Daha geleneksel yerleşik uygulamalar, yapay zeka, otomatik vizyon ve analitik dahil olmak üzere birden çok görevin güç açısından verimli bir şekilde hızlandırılmasını gerektirir. NPN'ye katılmak, Eurotech'in endüstriyel, demiryolu, otomotiv ve savunma uygulamalarını hedefleyen fansız, havalandırmasız IoT ağ geçitlerinde ve son bilgisayarlarda en son yetenekleri edinmesini destekleyecektir.

NPN programı, Eurotech mühendislerine NVIDIA yapay zeka uzmanlığı ekosistemine erişim sunacak ve Eurotech’in entegratörlerin ve son kullanıcıların pazara giriş sürelerini hızlandırmalarına olanak tanıyan benzersiz HPEC uç ve yerleşik bilgi işlem platformları sunma misyonunu daha da destekleyecek.

Eurotech’in CP&MO, Giuseppe Surace, "NVIDIA onaylı bir OEM ortağı olmak büyük bir ayrıcalık," dedi. "NPN'ye katılarak, HPEC ve fansız gömülü sistemler için en iyi teknolojileri müşterilerimize sunacağız ve geniş bir kullanım senaryolarını hedefleyen bir ürün portföyü ile uç ortamda AI'daki en karmaşık konuları ele alacağız".

NVIDIA'da EMEA Kanal İşletme Başkan Yardımcısı Alfred Manhart, "Eurotech, HPEC sistemlerinin tasarımı ve geliştirilmesinde uzun süredir endüstri lideridir," dedi. “NPN'ye katılmak, Eurotech'e, uç bilgi işlem müşterilerinin artan taleplerini karşılama yeteneğini artıracak yapay zeka uzmanlığı ve eğitim kaynaklarından oluşan küresel bir ekosisteme erişim sağlıyor”.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim