Basınçlı Hava ve Kompresör Özel Bölümü bu yıl ilk kez Hydraulic&Pneumatic Eurasia'da

16-19 Mart 2017 tarihleri arasında "WIN EURASIA Automation: Industry 4.0" çatısı altında düzenlenecek

  • Kasım 28, 2016
  • 88 Görüntüleme
  • Basınçlı Hava ve Kompresör Özel Bölümü bu yıl ilk kez Hydraulic&Pneumatic Eurasia'da
    Basınçlı Hava ve Kompresör Özel Bölümü bu yıl ilk kez Hydraulic&Pneumatic Eurasia'da

Her yıl WIN EURASIA Automation çatısı altında düzenlenen Hydraulic&Pneumatic EURASIA (Uluslararası Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarı) bu yıl "Basınçlı Hava ve Kompresör Özel Bölümü"yle katılımcılar ve ziyaretçiler için önemli bir yeniliğe imza atıyor.

5. Salon'da yer alacak bu özel bölümde, tesis ve bileşenleri, vakum pompaları, vakum aletleri ve donanım (hardware), sızıntı dedektörleri, kurutma gibi vakum teknolojileri ile kompresör, filtreleme, depolama gibi basınçlı hava teknolojileri birlikte sergilenecek.

Böylelikle ziyaretçiler sürdürülebilir üretim ve enerji verimliliği adına kritik öneme sahip olan basınçlı hava ve kompresör teknolojilerini bir arada görme ve farklı ürünleri karşılaştırarak kendilerine en uygun çözümleri bulma fırsatı elde edecekler.

16-19 Mart 2017 tarihleri arasında "WIN EURASIA Automation: Industry 4.0" çatısı altında düzenlenecek Hydraulic&Pneumatic EURASIA ve Basınçlı Hava ve Kompresör Özel Bölümü geleceğin fabrikalarına giden yolun olmazsa olmaz bileşenlerini sergileyecek olan katılımcılara ev sahipliği yapacak.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim