WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek

Mottosunu 'Endüstriyel Dönüşüm' olarak belirleyen fuar, bu yıl ilk kez geleneksel fiziki fuarın yanı sıra, dijital ortamda da gerçekleşecek

  • Mayıs 6, 2021
  • 939 Görüntüleme
  • WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek
    WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek
  • WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek
    WIN EURASIA Hybrid, 10-13 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek

Mottosunu 'Endüstriyel Dönüşüm' olarak belirleyen fuar, bu yıl ilk kez geleneksel fiziki fuarın yanı sıra, dijital ortamda da gerçekleşerek, fuarcılık alanında da bir dönüşüme imza atacak. Fiziksel ve dijital fuarların bir arada yapıldığı, hibrit adı verilen bu etkinlik tipi sayesinde, seyahat edemeyecek olan sektör profesyonellerinin de WIN EURASIA'da yer almalarını sağlayıp, fuar deneyimini yaşayabilecekleri bir imkan sunulacak.

Hannover Fairs Turkey'in uzun süredir üzerinde çalıştığı dijital projeler, pandemi dönemi ile hız kazandı ve Connection Days online etkinlik platformu Haziran 2020'de hizmete girdi. WIN EURASIA ekibi, Haziran ayından bu yana gerçekleştirdikleri dijital etkinliklerin sağladığı vizyonu, yıllara dayanan fiziki fuar deneyimleriyle bir araya getirerek, katılımcılara ve ziyaretçilere beklentilerinin ötesinde bir hibrit fuar deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Dijital çağın tüm avantajlarının entegre edildiği hibrit fuar sayesinde, ziyaretçiler, internet erişimi olan herhangi bir cihazdan diledikleri an katılımcı firmaları ziyaret edebilecek, konferanslara katılım sağlayabilecek ve ilgi alanlarına göre diğer ziyaretçilerle etkileşime geçme şansına sahip olabilecek. Aynı şekilde katılımcılar da dünyanın herhangi bir yerindeki satın almacılarla stantlarından ayrılmadan ikili iş görüşmesi yapabilecek ve stantlarını ziyaret eden kişilerle ilgili istatistiki verilere sahip olabilecekler.  

Birçok ilki içerecek olan WIN EURASIA Hybrid ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için www.win-eurasia.com web sitesini ve sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz!
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim