ST’den Devre Hata Ayıklayıcı ve Programlayıcı: STLINK-V3

STLINK-V3, sanal COM port desteği sağlayan STDC-14 konektörüne sahip

  • ST’den Devre Hata Ayıklayıcı ve Programlayıcı: STLINK-V3
    ST’den Devre Hata Ayıklayıcı ve Programlayıcı: STLINK-V3

EMPA’nın distribütörlüğünü yaptığı STMicroelectronics’in yeni ürünü STLINK-V3. STM32 mikrodenetleyicileri üzerinde programlama ve hata ayıklama yapmanın en iyi yollarından biri STLINK-V3’tür. 
 
STLINK-V3, sanal COM port desteği sağlayan STDC-14 konektörü sayesinde, eski nesillerine göre daha yüksek hızlarda veri transferi gerçekleştirebilir. Ailenin daha kapsamlı modeli STLINK-V3SET’e, 3.3V’dan düşük gerilimlerde çalışan mikrodenetleyiciler ile uyum sağlayan B-STLINK-VOLT veya galvanik izolasyon sağlayan B-STLINK-ISOL gibi eklenti kartları ile ek işlevler kazandırılabilir. Taşınabilirliği önemseyen mühendisler için modüler yapıya sahip STLINK-V3SET’in yanı sıra, STLINK-V3MINIE ve STLINK-V3MODS modelleri de mevcuttur. Eklenti kartı desteği sunmayan bu ürünler daha az yer kaplayan tasarımlara sahiptirler. 
 
Farklı özellikleri bulunan modeller bulunsa da STLINK-V3 ailesinin ortak prensibi bütün durumları ve yeni uygulamaları desteklemesidir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim