Empa Elektronik ile Bridgelux Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Empa Elektronik bu işbirliği sayesinde Bridelux’un SMD, COB ve CSP LED modelleri, modül ürünleri, LED sürücüleri ve Mosfet ürünlerinin Türkiye, BAE, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün ve Mısır'da satışını gerçekleştiren tek yetkili yerel distribütör olacak. Bridgelux, 20 yılı aşkın bir süredir endüstrilere, şirketlere ve insanlara; ışığın gücü ve imkanlarını...

  • Empa Elektronik ile Bridgelux Distribütörlük Anlaşması İmzaladı
    Empa Elektronik ile Bridgelux Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Empa Elektronik bu işbirliği sayesinde Bridelux’un SMD, COB ve CSP LED modelleri, modül ürünleri, LED sürücüleri ve Mosfet ürünlerinin Türkiye, BAE, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün ve Mısır'da satışını gerçekleştiren tek yetkili yerel distribütör olacak. 
 
Bridgelux, 20 yılı aşkın bir süredir endüstrilere, şirketlere ve insanlara; ışığın gücü ve imkanlarını deneyimlemelerini sağlayacak çözümler tasarlayarak aydınlatma sektöründe lider bir LED firması konumuna gelmiştir. Dikeye entegre organizasyonu sayesinde Bridgelux; F90 teknolojisi, Thrive platformuyla doğal ışığa en yakın LED spektrumu ve en geniş COB, SMD, CSP ürün portföyü ile sektörde öncü bir rol üstlenmektedir.
 
Bridgelux Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark van den Berg, "Müşteri deneyiminin tamamında güven ve güvenilirlik sağlama üzerine kurulu değerlerimizi paylaşan EMPA ile çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Türkiye ve MEA'daki firmalar, özel tasarım ve yenilikçi çözümlerle fark yaratacak projeler üzerinde çalışırken EMPA'nın uzmanlığından yararlanacak.” dedi. 
 
Empa Elektronik bu işbirliği sayesinde sektördeki lider konumunu daha da güçlendirerek en iyi çözümleri sunmaya devam edecektir.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim