Stäubli Robotik Bölümüne yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat

Endüstriyel ve mekatronik alanda küresel bir lider olan Stäubli Robotik, yeni yıla yeni bir Grup Bölüm Müdürü ile başlıyor

  • Ocak 22, 2021
  • 933 Görüntüleme
  • Stäubli Robotik Bölümüne yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat
    Stäubli Robotik Bölümüne yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat
  • Stäubli Robotik Bölümüne yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat
    Stäubli Robotik Bölümüne yeni Grup Müdürü Christophe Coulongeat

Endüstriyel ve mekatronik alanda küresel bir lider olan Stäubli Robotik, yeni yıla yeni bir Grup Bölüm Müdürü (GBM) ile başlıyor. Christophe Coulongeat, 1 Ocak 2021 itibarıyle Stäubli Grubu’nun yeni CEO’su olan Gerald Vogt’un yerine bölüm yönetimini üstleniyor. 
Fransız yönetici Christophe Coulongeat, Stäubli’ye 2018’de Robotik Bölümü Yöneticisi Yardımcısı olarak katılmıştı. Stäubli’ye katılmadan önce Fransa, Avusturya, Birleşik Arap Emirlikleri ve İsviçre’de paketleme ve otomasyon endüstrisinde küresel ticari faaliyet deneyimi kazandı. Bu kusursuz görevlerle Stäubli Robotik, küresel büyüme stratejisini sürdürüyor.


Christophe Coulongeat dinamik, ileri görüşlü bir yönetici. Sahip olduğu uluslararası endüstri deneyimi, müşterilerimize büyük fayda sağlayacaktır. Stäubli Grubu'nun yeni CEO’su ve eski Grup Robotik Bölüm Müdürü olan Gerald Vogt, bu konudaki düşüncelerini şöyle dile getirdi: „Stäubli Grubu’nun robotik bölümünü daha da geliştireceğinden, ileriye taşıyarak bir üst seviyeye çıkaracağından hiç şüphem yok.”

Christophe Coulongeat, Poitiers Üniversitesi’ni çok iyi mühendislik derecesi ile tamamladıktan sonra ESVII’den Uluslararası İşletme Yönetimi alanında lisans derecesi ve bunlara ek olarak IMD, MIT Sloan School of Management ve Columbia Business School’da yöneticilik eğitimi aldı.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim