Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor

  Sor / bana ulaş

Özellikle pandemi zamanlarında yüksek talep gören standart ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar

Endüstriyel Malzemeler & Ekipmanlar

Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor
Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor
Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor
Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor

Farmasötik birincil paketleme ve tıbbi teknoloji ürünleri üreticisi olan Sanner, şirket içi alet ve kalıp yapımının genişletilmesine yatırım yapıyor. Bu, firmanın kurutucu kapaklar ve besin takviyesi ambalajları gibi özellikle pandemi zamanlarında yüksek talep gören standart ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Bununla birlikte, yatırımlar yeni ürünlerin geliştirilmesi ve uygulanmasında da karşılığını veriyor ve 2021'de tutarlı bir şekilde devam edecek.

Korona salgını Sanner'daki üretimi önemli ölçüde değiştirdi: özellikle DASG 1 kurutucu kapatması talepte yüzde 30 artış gördü. DASG 1, Sanner'ın yalnızca beş parmakla orijinal olan ve garanti işlevi için Sanner alttan kesmeleri olan klasik spiral kapanmasıdır. Özellikle bu tür standart ürünler için kısa bir teslimat süresi çok önemlidir. Sanner Group Genel Müdürü Dr. Johannis Willem van Vliet, "Bu teslimat süresini yüksek kapasite kullanımının olduğu zamanlarda bile sağlamak için, birkaç yıl önce kendi takım teknolojimizi sürekli olarak genişletmeye karar verdik" diyor. "Bu, artık Covid-19 zamanlarında değişen müşteri taleplerine çok daha hızlı ve daha verimli yanıt vermemizi sağlıyor."

Üretime fiziksel ve teknik yakınlık
Pandeminin ve artan sipariş alımının ötesinde, üretime fiziksel ve teknik yakınlık Sanner için bir önceliktir. Şirket, son beş yılda takım teknolojisine yaklaşık iki milyon Euro yatırım yaptı. 2020'deki satın alımlar, keskin ve hassas iç konturlar üretmek için yeni bir aşındırma makinesinin yanı sıra kalıp eklerinin son bitirilmesi için bir yüzey taşlama makinesini içeriyordu.
Üç yeni enjeksiyon kalıplama makinesi ile Sanner, 2020'de besin takviyesi paketleme üretimini ve kapasitesini önemli ölçüde genişletti. İyi donanımlı kurum içi alet yapımı sayesinde şirket, çok aşamalı boşluk tasarımlarına sahip kendi kalıplarını hızlı ve kolay bir şekilde üretebilir. bu ve artan talep nedeniyle 2021'in ilk yarısında planlanan yeni makineler için. Sanner'ın takım teknolojisi başkanı Thomas Ergler, "Müşterilerimiz tüm kalıpların hem makineler hem de ürünler için ideal şekilde optimize edildiğinden emin" diyor. "Bu da, en yüksek kalitede düşük ıskarta oranlarıyla sorunsuz üretim sağlamamıza olanak sağlıyor."

Ergler, "Otomasyon ve dijitalleşme, takım teknolojisinde giderek daha yaygın hale geliyor ve tasarruf sağlıyor" diyor. Örneğin, tüm takım teknolojisi organizasyonu, otomatik alet dağıtım sistemi dahil olmak üzere BT tarafından desteklenmektedir. Ek olarak, entegre beş eksenli eşzamanlı işlemler sayesinde işleme merkezinde çok çeşitli geometriler hızlı ve hassas bir şekilde oluşturulabilir.

Ürün geliştirmeyi desteklemek
Şirket içi takım teknolojisi, temel olarak frezeleme, tornalama, taşlama, aşındırma ve ölçüm gibi takım işleme teknolojilerini içerir. Sadece mevcut ürünler için önemli değiller; aynı zamanda yeni malzeme ve teknolojileri analiz etmek ve metodik olarak geliştirmek için verimli yollar sağlarlar. Örneğin, takım teknolojisi, biyo bazlı malzemeden yapılan ilk efervesan tablet ambalajı olan Sanner BioBase®'in piyasaya sürülmesinde Sanner uzmanlarını destekledi.

Van Vliet, "Geliştirme süreci kadar erken bir zamanda, disiplinler arası uzman ekibimiz potansiyel yeni ürünlerin fizibilitesini metodik olarak test edebilir," diye açıklıyor van Vliet. "Bu, bizi ve müşterilerimizi çok fazla zaman ve para tasarrufu sağlıyor." Buna göre, Sanner bu yıl daha fazla yatırım planlıyor.

Artan talep nedeniyle 2021'in ilk yarısı için planlanan yeni makineler. Sanner'ın takım teknolojisi başkanı Thomas Ergler, "Müşterilerimiz tüm kalıpların hem makineler hem de ürünler için ideal şekilde optimize edildiğinden emin" diyor. "Bu da, en yüksek kalitede düşük ıskarta oranlarıyla sorunsuz üretim sağlamamıza olanak sağlıyor."

Ergler, "Otomasyon ve dijitalleşme, takım teknolojisinde giderek daha yaygın hale geliyor ve tasarruf sağlıyor" diyor. Örneğin, tüm takım teknolojisi organizasyonu, otomatik alet dağıtım sistemi dahil olmak üzere BT tarafından desteklenmektedir. Buna ek olarak, entegre beş eksenli eşzamanlı işlemler sayesinde işleme merkezinde çok çeşitli geometriler hızlı ve hassas bir şekilde oluşturulabilir.

Tarihinde yayınlanan Şubat 19, 2021 - (1303 Görüntüleme)
Tedarikçi Onur Dil
İlgili Makaleler
PCB üzerinde etiketleri istediğiniz yere otomatik olarak yazdırın ve yerleştirin
Kolaylığı deneyimleyin: Yeni BradyPrinter i5300 Endüstriyel Etiket Yazıcısı
Saint- Gobain Aşındırıcılar'da üst düzey atama
Fronius Hidrojen Yakıt Otobüsü
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Eskişehir Endüstri Fuarı’nın hem fiziki hem online ayağı büyük ilgi gördü
Murata Ionissimo Ionizer Modülü
7021 Alaşım Döküm ve Taşlanmış plakalar artık Türkiye’de
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Web semineri: RFID etiketleri ile verimli veri merkezi envanteri ve varlık yönetimi
Sabit Tork ve Güç Yayı
TSM Teknoloji lider bir profesyonel ihracatçı olarak, hedefimiz yüksek performanslı ürünler, büyük güvenilirlik, profesyonel hizmetler
2007 yılında kurulan Shaanxi Getwick refrakter metal ürünleri,
özellikle tungsten ve molibden metal malzeme ürünlerinin üretimi
Baoji Hong Ya Da Demirdışı metal malzemeler Co, Ltd 2014 yılında kurulmuş
Çeşitli endüstriler için döküm parçaları, dövme parçalar, işlenmiş parçalar ve metal fabrikasyon parçalar için akıllı, modern çözümler
Shaanxi Guanjie Technology Co, Ltd yatırım ve 2004
yılında kurulan Xi’an Guanyu Bio-teknoloji Co, Ltd
tarafından 2009 yılında kuruldu.
Shaanxi Tonghui Steel Co, Ltd, imalat, dağıtım, işleme ve paslanmaz çelik borular / levhalar / rulo / bar / profil / montaj / tel üretimi
Nanovak; vakum ve ince film konularında ülkemizde güvenebileceğiniz tek çözüm ortağınız
Standart / Özel Pres-Sac & Enjeksiyon Kalıp Sistemleri
Brother; İşletmenize güç katan yazıcı çözümleri
Italyan Patlama Diskleri Üreticisi Donadon SDD
Güvenliği seçin, şansa bırakmayın: Endress+Hauser’den  Proses Güvenliği
Endress Hauser Katalog; Gıda Endüstrisinde Çözüm ortağınız
SECO; Dökme Demirlerde Kanal Açma ve Profil İşleme
FESTO; Farklı Sektörler için Basınçlı Hava Hazırlama
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
6-petals rupture disc,Direct + Reverse Scored
Kalite Avucunuzun İçinde!
Paslanmaz Çelik kutular
İstediğiniz yerde istediğiniz tesiste boruları tanımlayın
Draeger Katalog
NORD DRIVESYSTEMS Katalog
ifm Electronic Katalog
Seco Tools; Verimlilik Yeniden Tasarlandı: TURBO 10
Sandvik CoroDrill 870, Çelik ve Dökümde Daha Düşük Delik Maliyetleri
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Hareket Verimliliği operatörlerinize, şirketinize ve bütçe dengenize üstün performans sağlar.
Goodway HVAC Bakım Sistemleri Türkiye Distribütörü
SKF Turk; Özel Ölçülerde,Özel Malzemelerden Üretilmiş Keçeler