Neugart'ın 3. Yeni fabrika için temel atma töreni

Neugart daha fazla büyümeye hazırlanıyor ve Kippenheim'daki genel merkezine 25 milyon Euro yatırım yapıyor

  • Temmuz 31, 2023
  • 1769 Görüntüleme
  • Neugart'ın 3. Yeni fabrika için temel atma töreni
    Neugart'ın 3. Yeni fabrika için temel atma töreni
  • Neugart'ın 3. Yeni fabrika için temel atma töreni
    Neugart'ın 3. Yeni fabrika için temel atma töreni

Otomasyon teknolojisi için yüksek kaliteli redüktörler ve tahrik sistemleri alanında dünya çapında lider bir üretici olan Neugart GmbH, 26 Temmuz'da Kippenheim'daki merkezinde yeni bir tesis için resmi temel atma törenini kutladı. Şirket, 25 milyon Euro'dan fazla bir yatırım ve 7.000 metrekareden fazla bir alanla, daha fazla büyüme ve daha da gelişmiş üretim süreçleri için ileriye dönük bir adım atıyor.

Yeni fabrika, gelecekte yüksek kaliteli redüktörlere ve tahrik sistemlerine yönelik artan talebi karşılamak amacıyla Neugart GmbH'nin ana merkezindeki üretim kapasitesini artırıyor. En son teknolojiler ve son derece verimli prosedürler sayesinde, iş akışları yeni bina sayesinde daha da optimize edilecek. 

Neugart GmbH Yönetici Ortağı Bernd Neugart, "Yeni tesisle sadece gelecekteki büyümemiz için değil, aynı zamanda süregelen yenilikçi gücümüz ve en yüksek kaliteye olan talebimiz için de net bir sinyal gönderiyoruz" diyor. "Müşterilerimizi birinci sınıf ürünlerle desteklemeye devam etmek ve bireysel ihtiyaçları için mümkün olan en iyi çözümü almalarını sağlamak istiyoruz.

„Müşterilerimiz yüksek kaliteli tahrik teknolojisi söz konusu olduğunda Neugart'a güveniyor. Yeni tesis ve buna bağlı kapasite artışıyla, hem mevcut hem de gelecekteki siparişleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirebileceğiz," diye ekliyor Neugart'ın bir diğer yönetici ortağı Matthias Herr.

3. fabrikanin inşaatına hemen başlanacak ve 2024 sonbaharında tamamlanması bekleniyor. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim