Cumartesi, 20 Ocak 2018

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Endüstri Gündemi

HPKON 2017 Hidrolik-Pnömatik sektöründeki son gelişmelerden haberdar olun

22-25 Kaım 2017'de İzmir'de

Yayın tarihi Kasım 17, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Hidrolik Pnömatik, Otomasyon ve Yazılım sektörlerinin önemli bileşenlerini bir araya getiren HPKON 2017 - VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Fuarı 22-25 Kasım 2017 tarihleri arasında Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olup fuarla eş zamanlı TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından İstanbul ve İzmir Şubeleri yürütücülüğünde düzenlenen Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi bu yıl 22-25 Kasım tarihlerinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

HPKON 2017, kolektif bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan, sektörün en önemli platformlarından birisidir. HPKON 2017; 19 düzenleme kurulu üyesi, 21 yürütme kurulu üyesi, 179 danışmanlar kurulu üyesi, 72 yazar, 27 kurs ve atölye çalışması için eğitmen, 26 yuvarlak masa-panel-konferans katılımcısı ve 3 kişilik kongre sekretaryası olmak üzere toplamda 325 kişinin katkısının yanı sıra fuar katılımcısı firma yetkilileri ve fuar organizasyon firması Hannover Fairs Turkey çalışanlarının emeği ile gerçekleştirilecektir. Bütün bu sayıları katılımcılarıyla birlikte ele aldığımızda sektör için HPKON 2017'nin önemini bir kez daha anlıyoruz.KONGRE TASLAK PROGRAMI YAYIMLANDITaslak programı yayımlanmış ve fuar alanı katılımcı firmalarla şekillenmiş olan HPKON 2017 için delege, atölye çalışması ve kurslara katılımcı kayıtları alınmaya başlanmıştır.

Kongre açılış konferansında Emin Çapa ve Mustafa Sönmez katılımcılarla buluşurken, 17 oturumda 45 bildiri, 5 yuvarlak masa toplantısı, 1 panel, 5 kurs, 15 atölye çalışmasının yanı sıra sosyal etkinlikler programda yer almaktadır. Kongre ile birlikte düzenlenen fuarda, bugün itibariyle sektörde ürün ve hizmet üreten 35 firma yer almaktadır.Programına ve detaylı bilgilerine bültenimizden ve web sayfamızdan ulaşabileceğiniz VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi'ne tüm üyelerimizi ve sektör bileşenlerini davet ediyoruz.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında :

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle
Tel.:
Faks:


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun