HPKON 2017 Hidrolik-Pnömatik sektöründeki son gelişmelerden haberdar olun

22-25 Kaım 2017'de İzmir'de

  • Kasım 17, 2017
  • 7894 Görüntüleme
  • HPKON 2017 Hidrolik-Pnömatik sektöründeki son gelişmelerden haberdar olun
    HPKON 2017 Hidrolik-Pnömatik sektöründeki son gelişmelerden haberdar olun

Hidrolik Pnömatik, Otomasyon ve Yazılım sektörlerinin önemli bileşenlerini bir araya getiren HPKON 2017 - VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Fuarı 22-25 Kasım 2017 tarihleri arasında Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olup fuarla eş zamanlı TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından İstanbul ve İzmir Şubeleri yürütücülüğünde düzenlenen Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi bu yıl 22-25 Kasım tarihlerinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

HPKON 2017, kolektif bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkan, sektörün en önemli platformlarından birisidir. HPKON 2017; 19 düzenleme kurulu üyesi, 21 yürütme kurulu üyesi, 179 danışmanlar kurulu üyesi, 72 yazar, 27 kurs ve atölye çalışması için eğitmen, 26 yuvarlak masa-panel-konferans katılımcısı ve 3 kişilik kongre sekretaryası olmak üzere toplamda 325 kişinin katkısının yanı sıra fuar katılımcısı firma yetkilileri ve fuar organizasyon firması Hannover Fairs Turkey çalışanlarının emeği ile gerçekleştirilecektir. Bütün bu sayıları katılımcılarıyla birlikte ele aldığımızda sektör için HPKON 2017'nin önemini bir kez daha anlıyoruz.KONGRE TASLAK PROGRAMI YAYIMLANDITaslak programı yayımlanmış ve fuar alanı katılımcı firmalarla şekillenmiş olan HPKON 2017 için delege, atölye çalışması ve kurslara katılımcı kayıtları alınmaya başlanmıştır.

Kongre açılış konferansında Emin Çapa ve Mustafa Sönmez katılımcılarla buluşurken, 17 oturumda 45 bildiri, 5 yuvarlak masa toplantısı, 1 panel, 5 kurs, 15 atölye çalışmasının yanı sıra sosyal etkinlikler programda yer almaktadır. Kongre ile birlikte düzenlenen fuarda, bugün itibariyle sektörde ürün ve hizmet üreten 35 firma yer almaktadır.Programına ve detaylı bilgilerine bültenimizden ve web sayfamızdan ulaşabileceğiniz VIII. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi'ne tüm üyelerimizi ve sektör bileşenlerini davet ediyoruz.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim