ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri

Branson™ Kaynak Ekipmanı ve Plastikler için Otomasyon Çözümleri

  • ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri
    ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri
  • ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri
    ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri
  • ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri
    ASCO™ Minyatür Valf teknolojileri

Sergilenen ürünler ve teknolojiler, Emerson'ın tıbbi cihaz üreticilerinin ihtiyaçlarına ilişkin derin anlayışını vurgulayarak, üretimde en yüksek düzeyde doğruluk, güvenilirlik ve saflık ve Avrupa Birliği Tıbbi Cihaz Yönetmeliğine (MDR) tam uyum sağlar. ASCO sıvı kontrol portföyü, analitik ve medikal dünyanın liderleri tarafından talep edilen hız, özgüllük ve olağanüstü kaliteyi karşılamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Branson plastik birleştirme çözümleri, montajı basitleştirir ve cihaz bileşenlerinin sayısını azaltır. Her iki Emerson markası da geniş teknik uygulama deneyimine ve ürün tasarımını desteklemek için yerel mühendislik ekipleriyle küresel bir ayak izine sahiptir.

Ürün özellikleri:

ASCO 090 Serisi Minyatür Vanalar
Bu minyatür solenoid valf serisi, hava ve inert gazlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kompakt, hafif mimarisi ve düşük güç tüketimi, ASCO Series 090'ı taşınabilir tıbbi cihazlar için ideal hale getirir. Valflerin 50 milyon döngünün üzerindeki istisnai hizmet ömrü, OEM cihaz güvenilirliğini önemli ölçüde artırır. Tipik uygulamalar arasında oksijen verme ve kompresyon tedavisi cihazları ve gaz analizörleri bulunur.

ASCO Serisi 062 Rocker İzolasyon Vanaları
ASCO 062 Serisi rocker izolasyon vanaları, klinik teşhis ve laboratuvar cihazlarında nötr veya oldukça agresif sıvılarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İzolasyon diyaframı ısı transferini engeller ve özel külbütör mekanizması yıkanması kolay ve düşük hacimli iç boşluklara sahiptir. 16 mm boyutunda, hem iki yollu hem de üç yollu fonksiyonlara sahip vanalar, piyasadaki diğer 16 mm'lik izolasyon vanalarının çoğuyla değiştirilebilir. Tipik uygulamalar arasında in vitro teşhis, hematoloji, DNA dizileme ve endüstriyel sıvı analizörleri yer alır.

ASCO 038 Minyatür İzolasyon Solenoid Valfı
ASCO 038 Serisi minyatür izolasyon solenoid valfleri, izole sıvı kontrolü sunar ve klinik ve teşhis cihazlarında nötr veya agresif sıvılarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5,7 mm genişliğe, inanılmaz derecede düşük iç hacme ve düşük güç tüketimine sahip valfler, dağıtım ve hassas akış kontrolü için mükemmel şekilde uygundur. Valfler, agresif reaktiflerin üstesinden gelirken tüketimlerini azaltabilir, bu da tanı laboratuvarları için kritik maliyet tasarruflarına dönüşür. Termal olarak hassas numunelere minimum ısı transferi için mandallama bobinleri mevcuttur. 038 Serisi valflere çok uygun uygulamalar arasında klinik teşhis, DNA dizileme, immünolojik test ve numune hazırlama yer alır.

ASCO 202 Serisi Preciflow IPC Oransal Vanalar
Bu orantılı solenoid valfler, bobine giden elektrik giriş sinyalini değiştirerek hava ve inert gazların akışını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Preciflow solenoid valfinin kompakt basınç dengelemeli mimarisi, solunum tedavisi, gaz kromatografisi, kan basıncı izleme ve anestezi uygulaması dahil olmak üzere analitik ve tıbbi enstrümantasyon uygulamalarında değerli alan tasarrufu sağlar. Düşük güç tüketimi, en sıkı enstrüman gereksinimlerini karşılar.

ASCO 088 Serisi Minyatür Solenoid Valfler
ASCO 088 Serisi minyatür solenoid valfler, hava ve inert gazlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve diğer valfleri veya silindirleri pilot olarak kullanmak için de kullanılabilir. Kompakt mimari ve yalnızca 1,3 W'lık düşük güç tüketimi, onları taşınabilir tıbbi cihazlar için ideal hale getirir. Tipik uygulamalar arasında solunum terapisi, dişçilik, anestezi uygulaması ve gaz analizörleri yer alır.

Branson GSX-E1 Ultrasonik Kaynak Platformu
Branson GSX-E1 ultrasonik kaynak makinesinin Elite Precision+ versiyonu, plastik bileşenler için gelişmiş ve sezgisel bir esnek birleştirme çözümüdür. Geleneksel ultrasonik kaynak makinelerinde tipik olarak bulunan tek parametreli kaynak modu kontrolleriyle mümkün olandan daha fazla esneklik ve hassasiyet sağlamak için Branson'un patent bekleyen "dinamik modu" ile birlikte servo çalıştırmayı kullanır. Tutarlı kesici uç derinliği/konumu ve çekme kuvveti gibi optimum, kullanıcı tarafından belirlenen sonuçlara ulaşmak için kontroller gerçek zamanlı olarak çoklu kaynak parametrelerini (ör. kuvvet, kaynak enerjisi, hız, mesafe) otomatik olarak izler, yeniden hesaplar ve ayarlar. Diğer şeylerin yanı sıra, gerçek zamanlı kontrol, izleme ve iletişim yetenekleri, tıbbi üreticilerin üstün kaliteyi sürdürmek için gerekli olan kötü parça işlemeyi ve veri kaydını otomatikleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, ABD Gıda ve İlaç İdaresi'nin (FDA) 21 CFR Bölüm 11 gibi üreticilerin elektronik kayıtlar, veri yönetimi ve denetim izleri sağlamasını gerektiren standartlar kapsamında gerekli olan %100 izlenebilirliği destekler. Mekanik olarak GSX-E1 kaynak makineleri, tıbbi cihaz üreticilerine ISO sınıf 5.5 temiz oda sertifikası gibi başka avantajlar da sunar ve isteğe bağlı paslanmaz çelik aktüatör kitiyle sunulur.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim