ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı

ENDAŞ ENDÜSTRİYEL geleneksel distribütörler toplantısı 18 Şubat 2017 tarihinde İstanbul Yeşilköy Çınar otelde gerçekleştirdi.

 • Mart 7, 2017
 • 631 Görüntüleme
 • ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı
  ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı
 • ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı
  ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı
 • ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı
  ENDAŞ ENDÜSTRİYEL Geleneksel Distribütörler Toplantısı

Toplantıya ENDAŞ'ın yurt sathına yayılmış, Türkiyenin en önde gelen rulmancıları olan 60 civarında distribütörü ve Endaş'ın 2016 yılında distribütörlüğünü yürütmeye başladığı Rulman konusunda Uzakdoğu ve Hindistan menşeli ürünlerde dünya lideri olan KG INTERNATIONAL FZCO firmasının üst düzey yetkilileri de katılmışlardır.

Kelimenin tam anlamı ile Türkiye Rulman Sektörünün nabzı bu toplantıda atmıştır. Toplantıda Türkiye rulman pazarındaki gelişmeler ve değişiklikler değerlendirilmiş ve bu çerçevede ENDAŞ'ın geliştirdiği ve geliştireceği stratejiler aktarılmıştır,ENDAŞ ve Distribütörlerinin bir aile olduğu, birlikte hareket ederek Türkiyedeki rulman kullanıcılarına en güvenilir tedarikci ağı olmaya devam edileceği vurgulanmıştır.

Ayrıca ENDAŞ'ın ADANA,ANKARA, BURSA ve İZMİR'deki yeni şube yapılanması ve bu konudaki politikaları açıklanmıştır. ENDAŞ'ın dağıtımını yaptığı tüm ürünlere ENDAŞ holgramı uyguladığı ve ENDAŞ hologramının anlamının ürünün orjinal olduğunun bir kanıtı olduğu ve tüm bu ürünleri kullananların ENDAŞ ve SİLKAR'ın hizmet ve kalite güvencesinden faydalanabilecekleri tekrarlanmıştır.

Türkiye distribütörlüğü ENDAŞ tarafından yürütülen Dünyanın önde gelen rulman markaları SCHAEFFLER INA FAG ve NSK rulmanlarındaki teknik gelişmeler ve yeni ürünlerle ilgili teknik bilgiler aktarılmıştır,ayrıca kendi sınıfında dünya lideri olan KG markasının ürünleri ve yapısı KG yetkilileri tarafından aktarılmıştır. Ayrıca ENDAŞ'ın kardeş firması olan, Otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye pazarında konusunda lider konumda olan SİLKAR EKİPMAN ve YEDEKPARÇA SANAYİ ve TİCARET AŞ firması yetkilileri ürün gamını tanıtmış ve Otomotiv Yedek parça pazarında hızla yükselen , konusunda Pazar liderliğine aday olan ENDAŞ ve SİLKAR EKİPMAN'ın ortak markası SEGURO tanıtılmıştır

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim