DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Eş zamanlı açılacak 4 fuarda 220 marka ve 10 bini aşkın ziyaretçi bir araya gelecek

 • Ekim 3, 2023
 • 1447 Görüntüleme
 • DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR
  DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR
 • DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR
  DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR
 • DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR
  DÜNYA KİMYA SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

8.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı, 6.Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, Yapıştırıcı ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı ve Teknik Köpük Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarları İstanbul Fuar Merkezi’nde 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde eşzamanlı açılıyor. Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık tarafından açılacak fuarlarda sektörlerinde lider 220 firma ve firma temsilciliği yerlerini alacak. Fuarları, 3 gün boyunca 10 binden fazla sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. 

Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia 
"8.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia’da Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, poliüretan endüstrisinin lider firmaları bir araya gelecek.

Kompozit Sanayi’nin Avrasya’daki Buluşma Noktası
“Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” Eurasian Composites Show’da hemen her sektörde kullanımı bulunan kompozit hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımları da görülebilecek.

Yapıştırıcılar ve Yapıştırma Teknolojileri Fuarı: Adhesives & Bonding Eurasia
Yapıştırıcı sektörü gerek endüstride gerekse günlük yaşamda insanların ihtiyacı olan, çeşitli kimyasallar kullanılarak üretilen tüm yapıştırıcı ürünleri kapsıyor. Yapıştırıcı üreten firmaların, yarattıkları katma değer ekonomide önemli bir yer tutuyor. Günümüzde, küçük bir ambalajdan otomobile; beyaz eşyadan mobilya sektörüne kadar her üründe bir ya da daha fazla tip yapıştırıcı kullanılıyor. 

Teknik Köpük Sektörü: Foam Eurasia 
Otomotiv, mobilya, inşaat, yatak, spor, eğlence, ambalaj, medikal üretim süreçlerinin en önemli girdilerinden biri olan teknik köpük sektörü, Foam Eurasia 2023 fuarında en son teknolojilerini sergileyecek. Foam Eurasia, tüm köpük tedarik zincirinin yanı sıra teknik köpük ürünleri ve teknolojileri üreticileri, hammadde ve yardımcı ürünleri ve alıcıları için Türkiye ve MENA bölgesinin en önemli ihtisas ticari fuarı konumunda bulunuyor.

Fuarlar boyunca düzenlenecek seminer, konferans ve panellerin yanı sıra sanat ve sosyal sorumluluk etkinlikleri de gerçekleştirilecek.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim