Boru İşleme Ekipmanları

Çok Fonksiyonlu Üniteler; Center Junior, Mini Center, Center Maxi

  • Boru İşleme Ekipmanları
    Boru İşleme Ekipmanları
  • Boru İşleme Ekipmanları
    Boru İşleme Ekipmanları
  • Boru İşleme Ekipmanları
    Boru İşleme Ekipmanları

Hidrolik sistem bileşenlerinin düzgün çalışması ve ömrü sadece her bir parçanın kalitesine bağlı olmakla kalmaz, aynı zamanda her bir borunun monte edilmiş olmasına da bağlıdır.
Boruların parlaması veya ön eklenmesi sırasında kesme, bükme, çapak alma ve uygun montaj işlemleri çok önemlidir. Düzgün bir şekilde uygulanmazsa, sistemi tehlikeye atabilir ve mülke ya da daha da kötüsü insanlara zarar verebilir.
 
Center Junior, Mini Center ve Center Maxi, operatöre, kullanımı kolay tek bir platformda sert tüpleri hazırlamak için eksiksiz bir sisteme sahip olma fırsatı vermek amacıyla OP tarafından üretilen çok işlevli ünitelerdir.
 
CENTER JUNIOR kesme, iç ve dış çapak alma, bükme, DIN 2353 standartlarına göre ön montaj halkaları, SAE ve JIC standartlarına uygun 6 ila 42 mm ve 4 mm kalınlığında bağlantı elemanları için, sert paslanmaz çelik ve karbon çelik rijit tüplerin 37 ° genişlemesi gibi birçok işleme imkan tanır.
Center Junior'da ayrıca, işlem tüpleri ile ilişkili dahili temizlik artıkları için küçük bir kompresör de bulunmaktadır.
 
MINI CENTER aynı işlemleri kesme özel durumu ile sağlar. Kolayca taşınabilen daha ekonomik fiyatlı bir makine, bu yüzden “sahada” operasyonlar için uygundur.
 
CENTER MAXI OP ürün yelpazesine yeni eklenen yeni mobil çok fonksiyonlu ünitedir.
Birçok makineden oluşur: bükme makinesi C50ES - Karbon ve paslanmaz çelik boruları 50 mm çapa kadar bükmek için uygundur - ve parlatma makinesi USFL24 / 37ES - DIN2353 halkalarının önceden montajı için ve maksimum 42 mm çapa kadar 42 mm çapa kadar olan hidrolik boruların 37 ° kadar parlaması için.  
Bu makinenin ana özelliklerinden biri, çift çalışma seviyesinin varlığıdır: 180°’ye kadar bükülmeler için bir üst seviye ve standart tüpler için daha düşük bir seviye.
Makine ayrıca çapı 6-42 mm iç ve dış aletler ile çapak alma makinesi S02 (bu uygun tutucuya yerleştirilebilir) ve çapı 125 mm'ye kadar kapasiteye sahip bir bıçağa sahip bir kesme makinesi ile donatılmıştır.  
Elektronik kontrol gelişmiş performans sağlar ve yeni Center Maxi'yi özellikle hidrolik sert boruların hacim üretimi için uygun hale getirir.