Atölye için Hidrolik Hortum Ekipmanı

H135ES sıkma makinesi, TF5 kesme makinesi, SPF3 soyma makinesi ve Insert 02/P

  • Atölye için Hidrolik Hortum Ekipmanı
    Atölye için Hidrolik Hortum Ekipmanı

30 yıldan fazla bir tecrübeye sahip hidrolik boru hatları üreticisi OP, müşterilerine atölyeler için ideal tam ekipman hattı olan: H135ES sıkma makinesi, TF5 kesme makinesi, SPF3 soyma makinesi ve Insert 02/P’yi artık sunuyor.
Tubomatic H135ES sıkma makinesi hidrolik hortumları 2” altı spiral ve 3” ‘e kadar endüstriyel hortum sıkma için idealdir. Sıkma kuvveti 315 TON ve maksimum sıkma çapı 135 mm’dir. Bir arka sınır anahtarı ve ES3 elektronik kontrol ile sağlanır ve isteğe bağlı olarak bir dizi aksesuarla (elektrik pedal, arka ayna, özel ve işaretleme kalıpları, USB, kalite kontrol kiti) donatılabilir.
TF5 kesme makinesi hidrolik hortumları 3” altı’ya kadar kesmek için idealdir. 
Kendiliğinden frenleyen motor ve hızı kesme ayarlama aygıtı ile sağlanır. Dahası, isteğe bağlı olarak makine duman çekici ve üfleme kiti ile donatılabilir. 
O+P Çapı 2”’ye kadar olan hidrolik hortumları soymak için, hidrolik hortumun iç ve dış yüzeyini eş zamanlı soymak için pedal donatımlı pnömatik kontrollü, bağlantı hortumlarının geniş ölçekli üretimi için bu makineyi uygun hale getiren, interSPF3 soyma makinesini önerir. 
Insert 02/P, hidrolik hortumların ön montaj uyumu ile ilgilenir. Bu cihaz ergonomik bir tasarıma sahip olup, pratik ve kullanımı kolaydır, bu sebeple 2”ye kadar olan hortumlarda kıvrımlı veya düz bağlantıları mükemmel bir şekilde önceden monte edilmesine olanak tanır.
Pnömatik bir beslemeye sahiptir ve silindir darbe basıncını ayarlamaya olanak tanır; bu bir ön torna takım çubuğu ile sağlanır. 

Daha fazla bilgi için, lütfen www.op-srl.it internet sitemizi ziyaret edin veya sales@op.srl.it adresinden satış departmanımızla iletişime geçin.