Komple Atölye Ekipmanı Hattı

Kıvırma makinesi H135ES, Kesme makinası TF5, Skiving makinesi SPF3 ve Insert 02/P

  • Komple Atölye Ekipmanı Hattı
    Komple Atölye Ekipmanı Hattı

30 yıldan fazla tecrübeye sahip hidrolik boru hatları üreticisi OP, artık müşterilerine atölye için ideal komple bir ekipman hattı sunabilir: kıvırma makinesi H135ES, kesme makinası TF5, skiving makinesi SPF3 ve Insert 02 / P.

Tubomatic H135ES kıvırma makinesi hidrolik hortumları 2 "altı spiral ve 3" endüstriyel hortum sıkma için idealdir. Kıvrım kuvveti 315 TON ve maksimum sıkma çapı 135 mm'dir. Bir arka devre kesici ve ES3 elektronik kontrol bulunur ve isteğe bağlı olarak bir dizi aksesuarla (elektrikli pedal, arka ayna, özel ve işaretleme kalıpları, USB ve kalite kontrol kiti) ile donatılabilir.

TF5 kesme makinesi hidrolik hortumları 3 "altı spirale kadar kesmek için idealdir. Kendiliğinden frenleyen bir motor ve bir kesme hızı ayarlama aygıtı bulunur. Ayrıca, isteğe bağlı olarak, makine gaz boşaltma silindiri ve üfleme kiti ile donatılabilir.

2"e kadar bir çapa sahip skiving hidrolik hortumlara, O + P, hidrolik hortumların dahili ve harici yüzeyi eşzamanlı olarak atılmasına izin veren ve pedalı donanımlı bir pnömatik kontrol ile skiving makinesi SPF3'ü önerir ve bu da bu makineyi büyük ölçekli interlok hortumları üretimi için uygundur.

Insert 02/P, hidrolik hortumlardaki montaj öncesinde bakıma alınır. Bu cihaz ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolay ve pratiktir, bu sayede kıvrılmadan önce 2 "e kadar olan hortumlarda kıvrımlı veya düz bağlantı parçaları mükemmel bir şekilde önceden monte edilebilir. Pnömatik bir beslemeye sahiptir ve silindir piston basıncını ayarlamaya izin verir; bir ön takım tutucu ile sağlanır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.op-srl.it web sitemizi ziyaret edin veya sales@op-srl.it adresinden satış departmanımızla iletişime geçin.