Hortum Test Bankoları

1200bar - 3000bar arası basınçlarda çalışabilecek BC test bankoları

  • Hortum Test Bankoları
    Hortum Test Bankoları
  • Hortum Test Bankoları
    Hortum Test Bankoları
  • Hortum Test Bankoları
    Hortum Test Bankoları

Hidrolik hortum ve boru imalat ekipmanları sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle OP, günümüzde dünya çapında yaygın satış ağıyla ve zengin ürün çeşitleriyle hizmetinizde olmaya devam ediyor. OP olarak hortum presleme imalatı için 1200bar - 3000bar arası basınçlarda çalışabilecek BC test bankolarını sunmaktadır.

Test etmek istediğiniz hortumlarınız için aradığınız tüm ihtiyaçları, hidrolik otomatik kapağı, ışıklı sinyalleri ve pnömo-hidrolik pompası ile güçlendirilmiş bankolarında bulabileceksiniz. Makinaları; içinde şoka dayanıklı camlar, iç ışıklandırması, yağ tutmayan yüzeyi, ihtiyaç rafları ve (90°-45°-180°) 1Ž4" gas bağlantılı manifold hatlarıyla donatılmıştır. Doldurma kapasitesi 25lts/dakikadır; statik ve impulse basıncı hava-yağ çoklu basıncıyla gerçekleşmektedir.

Banko PLC dokunmatik ekran ile kontrol edilmekte olup, operatörün rapor yazdırmasına ve USB hafızaya kaydetmesini de sağlamaktadır. Test sonrası sıvı boşaltımı otomatik olarak gerçekleşmektedir. Makinanızın performansını arttırmak için birçok opsiyonel seçenekler mevcuttur.

Müşteri talebine uygun daha büyük tank, iç yıkama manifoldu, patlamaya karşı korumalar, PC ve LAN bağlantıları, 10 bardan başlayan basınç kitleri, farklı çaplara ve rakor tiplerine uygun SAE flanşlı delikli manifold ve adaptörler. Talep edilmesi halinde OP olarak, özel voltaja uygun veya su ile test etmek için paslanmaz çelikten imal edilmiş test bankolarıda üretebilmektedir.

Herhangi bir sorunuz için lütfen firmayla www.op-srl.it adresimizden irtibata geçmenizi veya info@op-srl.it yazmanızı rica ediyoruz.