Boru İşleme Ekipmanı

37 ° ve 90° 42mm.çap'a ve 5mm. 'e kadar kalınlıkta sert borular için

  • Boru İşleme Ekipmanı
    Boru İşleme Ekipmanı
  • Boru İşleme Ekipmanı
    Boru İşleme Ekipmanı
  • Boru İşleme Ekipmanı
    Boru İşleme Ekipmanı

Hortum ve boru işleme ekipmanları sanayisinde otuz yılı aşkın deneyimle, O+P Srl müşterilerine noksansız bir ürün yelpazesini sunmaktan mutluluk duymaktadır. Ürün yelpazesi özellikle boru işleme için: paslanmaz bükme makineleri (AISI 316TI) ve 5 ila 500 milimetre arasındaki karbon çelik (ST 37.4) borularını, 37 ° ve 90° 42 milimetre çap ve 5 milimetre kalınlığındaki hidrolik katı tüpleri için evaze makinelerini ve DIN2353 çemberler için ön montaj araçlarını ve hidrolik katı borların hazırlanması için gerekli faaliyetleri gösterecek çok fonksiyonlu üniteleri bünyesinde taşımaktadır.

C50ES bükme makinesi, maksimum 50 milimetrelik dış çap ile boruları bükebilmektedir ve maksimum bükme açısı olarak 180°'ye kadar faaliyet gösterebilmektedir. 90° için 6 saniyelik bir bükme süresi gerekmekle beraber, bükme açısı toleransı maksimum 1°'dir.Her bir alet takımı başka bir kuruluşa ya da özel araçlara ihtiyaç duymadan değiştirilebilir.

Tek hızlı USFL 90/37 ES makineler 37° ve 90° derecelik hidrolik sert boru sonlarının kenarlarının kıvrılması için idealdir. Bu makine, bükme işlemleri için sadece küçük bir araca ihtiyaç duymaktadır ve soğuk orbital düzenleme sürecine ihtiyaç duyar ve düz ve pürüzsüz bir sızdırmazlık düzeyi sağlar. 90° ve 37° derece kıvrımlık için O-Ring mührü için uygundur.Tamamen programlanabilir ve kurulabilir, önceki setlerdeki ayarları hatırlama opsiyonuna da sahiptir. Ön araç tutucu ve araç otomatik yağlama sistemleri ile donatılmıştır. USFL 90/37 ECO, USFL 90/37ES'in basitleştirilmiş versiyonudur. Bu model elektronik kontrol ve dokunmatik ekrana sahip değildir ve motor hızı 2,38 kW'a düşürülmüştür.

USFL 24/37ES modeli DIN2353 çemberlerinin ön montajna izin verir ve 42 milimetrelik çaptaki ve maksimum 4 milimetre kalınlığındaki hidrolik tüplerin bükülmesini sağlamaktadır. Bu makine çifte çalışma seviyesi ile donanmıştır: üst seviye 180°'ye kadar bükmeyi gerçekleştirmektedir ve alt seviye standart borular için kullanılmaktadır.

Her iki makine de renkli ekran ile donatılmıştır ve dokunmatik ekran iş sürecini optimize ederek makinelerin geniş kapsamlı üretim yapabilmesini mümkün kılacaktır.

Yeni USFL01ES, cihaz otomatik tanımlanması ve otomatik basınç ayarı ile birlikte, önceden monte edilen DIN2353 kesici halkalar ve 42 mm çapa kadar ve 4 mm kalınlığa kadar 37 ° JIC sert borular için yeni makine olup, özellikle seri üretim için uygundur.

CENTER MAXI taşınabilir çok fonksiyonlu bir ünitedir ve C50ES bükme makinesi ile USFL24/37ES evaze makinesinden oluşmaktadır. Makine s02 çaplı çapak alma makinesi ile donanmıştır ve 6 ila 42 milimetre arası içerden ve dışardan araçlarla (uygun tutucu içine yerleştirilebilir) desteklenerek kesme makinesi 125 milimetre çapındaki kapasiteye kadar sahip bıçaklara sahiptir.Elektronik kontrol gelişmiş performansı Garanti etmektedir ve yeni Center Maxi hidrolik katı tüplerin yüksek ebatlı üretimi için uygun olacaktır.