Akıllı ve Sürdürülebilir BlokSeT Lean Alçak Gerilim Panosu

Karbon emisyonlarını %30 oranında azaltan ve enerji tasarrufu sağlar

  • Akıllı ve Sürdürülebilir BlokSeT Lean Alçak Gerilim Panosu
    Akıllı ve Sürdürülebilir BlokSeT Lean Alçak Gerilim Panosu

Schneider Electric, kompakt tasarıma ve azaltılmış karbon ayak izine sahip yeni nesil BlokSeT Lean alçak gerilim (AG) panosunu geliştirdi. Yeni nesil AG panoları daha az yer kaplıyor, enerji tüketimini azaltıyor ve çalışma süresini artırıyor. BlokSeT Lean AG panosu, IoT'ye hazır kablosuz bağlantı, 7/24 gerçek zamanlı izleme ve termal risk tespiti yoluyla öngörücü bakım sağlıyor.
 
Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, karbon emisyonlarını %30 oranında azaltan ve enerji tasarrufu sağlayan kompakt bir tasarıma sahip yeni nesil BlokSeT™ Lean alçak gerilim panosunu tanıttı. BlokSeT™ Lean, yüksek performanslı AG güç uygulamaları dünyasında üstün operasyonel güvenlik sağlarken önceki modele göre %30’a varan oranlarda daha az yer kaplıyor. 
 
Veri merkezleri ve yarı iletken uygulamaları için ideal olan BlokSeT Lean'in sahip olduğu PMCC (Akıllı Güç ve Motor Kontrol Merkezi), arıza önleme, koruma ve otomatik yeniden başlatma için daha kompakt ve enerji açısından verimli bir akıllı çözüm olarak öne çıkıyor. Yeni bara mimarisi ve malzemeden tasarruf sağlayan güç kaybının azaltılması gibi özellikler, tesislerin daha az enerji kullanırken yerden tasarruf etmesine olanak sağlıyor.
 
BlokSeT Lean ayrıca gelişmiş çalışan güvenliği ve minimum kesinti süresi için 7/24 gerçek zamanlı izleme ve termal risk algılama özelliklerine sahip. EcoStruxure™ IoT özellikli çözümlerle, pano verileri kablosuz bağlantı yoluyla gerçek zamanlı olarak kontrol ve analiz edilebiliyor. Bu, operatörlerin öngörücü bakım analizi yapmasını mümkün kılıyor.
 
Schneider Electric, yeni BlokSeT Lean AG panoları ile sürdürülebilirliği en üst düzeye çıkarma ve sektör profesyonelleri için güvenliği, güvenilirliği ve bağlantıyı iyileştirme konusundaki kararlılığını görünür kılıyor.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim