Endüstriyel Dijitalleşme Çözümleri

SCADA Designer, ERP Yazılımı, Otomatik Raporlama,Difüzyon Simülasyon ve Taşınabilir Kayıt Cihazları

  • Endüstriyel Dijitalleşme Çözümleri
    Endüstriyel Dijitalleşme Çözümleri

“Expert”, “Exclusive”, “Engineering” kelimelerinin ilk harflerinden ilham alan 3E Endüstriyel Mühendislik, 2005 yılından bu yana endüstriyel otomasyon ve yazılım sektöründe kaliteli ve seçkin hizmet sunmaktadır.

Güçlü, dinamik, yetkin personelimiz ile dünyanın farklı noktalarında birçok projeyi başarı ile tamamladılar.

2014 yılında Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesine taşındı ve dünya markaları ile rekabet eden, hatta daha üstün özelliklerde ürünler üzerine çalışıyor.  Runtime SCADA Designer Eagleye RSD®,  özel ERP yazılımımız Eagleye HQM®,  AMS 2750, CQI-9, NADCAP standartlarına göre otomatik raporlama yapan Eagleye QRD®, difüzyon simülasyon yazılımı Eagleye CDS®, taşınabilir kayıt cihazı Eagleye PDR®, taşınabilir dewpoint cihazı Eagleye DEW®, 3 gaz analizörü Eagleye AGA®, portatif ısıl işlem makinası Eagleye PHT® gibi ürünleri ile hizmet sunuyor.

Endüstriyel yazılım alanında sunduğunuz ürünleri

Makinaların, proseslerin ve işletmenin tek bir merkezden kontrolünü sağlayan Runtime SCADA Designer yazılımı Eagleye RSD®’yi 2019 yılında dizayn etti ve birçok projede başarı ile kullandı. Ana ekran sayfa tasarımının yapıldığı dizayn ekranına sahip olan Eagleye RSD®, kullanım kolaylığı sayesinde proje tasarımlarının kısa sürede tamamlanmasına imkan sunmaktadır. Kayıt altına alınan trendler, gerçek zamanlı ve geçmişe yönelik grafikler olarak izlenebilmekte, bu sayede her türlü veriye ulaşmak mümkün olmaktadır. Var olan veya geçmişe yönelik alarmlar gruplanabilmekte ve istatistiki olarak raporlanabilmektedir. Belirlenen durumlar gerçekleştiği zaman kullanıcının sms veya email ile uyarılması sayesinde tüm süreç sürekli kontrol altında tutulabilmektedir.

Endüstriyel alanda ERP çözümü

Bilindik ERP çözümlerinden farklı bir bakış açısı ile gelişmiş bambaşka arayüzlerle tesisi, süreçleri kontrol altına alan Eagleye HQM® (Holistic Quality & Management System) ürünümüz 2009 yılından beri kullanılmaktadır. Tüm üretim bilgilerine, her prosesin detaylarına raporlar ve grafikler ile anında ulaşılabilmektedir. Bilgi teknolojilerinin baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, Eagleye HQM® tesislerin bilişim adaptasyonu konusuna yardımcı olmaktadır. Geçmişe dönük rapor ve grafikler sayesinde, performans değerlendirmesi yapılabilmekte, hedefler yenilenerek tesis verimliliği artırılabilmektedir. Malzeme stokları tarih, miktar, lokasyon, lot numarası gibi çok sayıda farklı parametrelerle yönetilebilmekte, stok giriş-çıkış işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Teklifler yetkilendirilerek tek bir noktadan kontrol edilebilmekte, müşteri onayı ile talep açılması, stok kontrolü ve eksiklerin tedarik edilmesi için satın alma işlemi başlatılabilmektedir. Müşteri görüşmeleri, toplantı notları CRM modülü üzerinden yürütülebilmektedir.

Endüstriyel dijitalleşme konusunda kullanıcılara çözümler 

İhtiyaç duyulan belli endüstriyel parametrelerin kayıt ve raporlanması ile ilgili çözümleri mevcuttur. Eagleye DEW® analizörü proses çiğ noktasının doğrudan okunan dijital gösterimini sunmaktadır. Eagleye PDR®, TUS için endüstriyel standartları karşılayan yazılım ve donanım sunan, 15 kanallı sıcaklık veri kayıt cihazıdır. Test sonuçlarına dayalı özel raporların oluşturulması için yazılım içermektedir. Eagleye AGA®, koruyucu atmosfer içeren ısıl işlem fırınlarının atmosfer gazlarının ölçümünü yapar. Gerçek zamanlı kayıt ve grafiksel gösterim sunmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim