DC/DC dönüştürücüler

Kompakt 1" x 1" taban alanlı 4:1 girişli

  • DC/DC dönüştürücüler
    DC/DC dönüştürücüler

RECOM’un yeni piyasaya sürdüğü REC15E-Z serisi 15W'lık izole DC/DC dönüştürücüler, rağbette olan 1”x1” kasa boyutunda, düşük maliyetle, geniş giriş aralıkları sunuyor. Bu, önemli miktarda PCB alanı tasarrufu sağlarken, geniş giriş aralıkları sayesinde birkaç standart veri yolu voltajını kabul ederek esnekliği arttırıyor.

REC15E-Z DC/DC dönüştürücüleri 15W'lık, minimum yüksüz, 1600VDC izolasyonlu, %90'a varan yüksek verimlilik ve düşük dalgalanma/gürültü ile tam tanımlı cihazlardır. REC15E-Z serisi, devre kartı alanın değerli olduğu maliyete duyarlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Geniş 4:1 giriş aralıkları, kurşun-asit veya lityum piller veya 12/24/36/48V endüstriyel veri yolu voltajları gibi çoklu besleme seçeneklerini kapsayacak şekilde 9-36V veya 18-75V kabul eder. Girişler 100V'a kadar geçici akımlara karşı korumalıdır ve pillerin aşırı deşarj olmasını önlemek için UVLO özelliğine sahiptir. Tek veya çift çıkışlar kısa devre ve aşırı yük koşullarına karşı sürekli olarak korunur ve yüksek kapasitif yükleri sürebilir. Bu dönüştürücüler, tüm endüstriyel EMC ve güvenlik standartlarına göre sertifikalı ve üç yıl garantilidir. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını tüm yetkili distribütörlerden veya doğrudan RECOM'dan temin edebilirsiniz.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim