Arka Fon Bastırmalı Sensörler

Risksiz infrared LED çıkışı ve dahili yeşil LED pointer’a sahip

  • Arka Fon Bastırmalı Sensörler
    Arka Fon Bastırmalı Sensörler

ANT Mühendislik’in distribütörlüğünü yaptığı Datalogic firmasının uçuş süresi teknolojisine dayalı olarak geliştirilen S65-M, 5m mesafeye kadar nesneleri kolaylıkla algılayabilir. Algılamada hassasiyet ve güvenilirliğin ön planda olduğu uygulamalarda ideal çözümdür. Yenilikçi çip teknolojisi ve risksiz Kızılötesi LED emisyonu sayesinde lazer ürünlerine kıyasla hem fiyat hem de güvenlik avantajları sağlar. Sensör ayarı, üzerindeki yeşil LED göstergesiyle kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. S65-M sensörünün kullanıcı arayüzü basit ve sezgiseldir. Ürün bağlanabilirliği esnektir. Üzerinde iki adet seçilebilir PNP veya NPN çıkışı mevcuttur. IO-Link V1.1 bağlantısına sahip modeller de mevcuttur. Dayanıklı ve kompakt gövdesi IP67 korumasına sahiptir ve boyutları 50 x 50 x 24 mm’dir. Bu nitelikleri S65-M sensörünü Otomatik Depo, Paketleme, Otomotiv, Nakliyat & Lojistik, Paketleme ve Konveyör hatları için ideal ürün haline getirir.
Temel Özellikleri; 5 m’ye kadar uzun mesafe arka fon bastırmalı algılama. Hassas ve güvenilir algılamada ekonomik çözüm. Risksiz infrared LED çıkışı ve dahili yeşil LED pointer. 2 adet bağımsız ve tamamen programlanabilir çıkış. NPN/PNP veya IO-Link bağlantı destekleyen modeller. Dayanıklı ve sağlam plastikten 50 x 50 x 24 mm kompakt gövde. 
Kullanılabilecek Uygulamalar; Konveyör üzerinde belirli bir mesafede var/yok kontrolü. Problemli arka fonlarda kritik cisim algılama. Paketleme sektöründe pozisyonlama görevleri.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim