Kontrast Sensörü

Hız ve Hassasiyet için

  • Kontrast Sensörü
    Kontrast Sensörü

ANT Mühendislik tarafından distribütörlüğü yapılan Datalogic markası, yüksek performanslı kontrast sensör ailesini tamamlayan yeni TL46 Low Jitter sensörünü sunar. Yeni TL46-WJ şu an piyasa hız ve hassasiyette önde gelen kontrast sensörüdür. 400m/dk hıza kadar her türlü beneği okuma kapasitesine sahiptir.

Rakipsiz 7us jitter ve 50kHz yüksek çalışma frekansı gibi özellikleri TL46-WJ sensörünü piyasadaki öne çıkan hassas ve hızlı kontrast sensörü yapmaktadır. RGB emisyonu ve dikdörtgensel ışık çıkışı tüm baskı uygulamalarında her türlü beneği okumasına olanak vermektedir. Bu uygulamalara transparan ve çok parlak arka fonlar da dahildir. TL46-WJ sensörü fleksografik baskı makineleri, paketleme gibi yüksek hassasiyet ve algılama hızının öne çıktığı uygulamalarda dayanıklı gövdesi ve inanılmaz algılama performansı ile tartışılmaz en iyi çözümlerden biri haline gelmektedir.

TL46 Low Jitter Sensörünün Ana Özellikleri · 7us jitter algılama · 50kHz çalışma frekansı · Yüksek hızda dinamik tanıtma · Uzaktan ayar girişi · Dikey ve Yatay ışık çıkışlı modeller Kullanılabilecek Uygulamalar · Fleksografik baskı makineleri · Yüksek Hızlı paketleme makineleri · Yüksek Hassasiyetli Offset Litografik Baskı

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim