Çarşamba, 22 Kasım 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

AC Sürücüler

Harmonik Azaltma, Rejenerasyon Ve Modülerlik Sunar

Yayın tarihi Haziran 2, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Rockwell Automation zorlu uygulamalarda çalışan ürünler için makine çalışma sürelerini arttırmaya ve enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olan yeni sürücü ailesini piyasaya sundu. Allen-Bradley PowerFlex 755T sürücüler ile harmonik azaltma, rejenerasyon ve ortak baralı sistemler yapabilirsiniz. Bu yeni PowerFlex sürücüler ile Rockwell Automation, TotalFORCE teknolojisini de piyasaya sunmuş oluyor. TotalFORCE sürücü teknolojisi hassas ve adaptif hız, tork ve pozisyon kontrolü ile üstün motor kontrolü sunuyor. TotalFORCE teknolojisi, bir kullanıcının sistemini optimize etmesine ve üretkenliğini korumasına yardımcı olacak çok sayıda patentli özelliği bünyesinde taşıyor.

Rockwell Automation ürün müdürü Brad Arenz; 'AC sürücü teknolojisi müşterilerimiz için önemli bir yatırım ve onlar uygulamalarının mümkün olan her zaman çalışır durumda olmasını istiyorlar. PowerFlex 755T sürücüler makinelerinizin optimum kullanılmasına imkan tanıyacak gelişmiş özellikleri ile kurulumdan işletme ve bakıma kadar tasarruf sağlamak üzere tasarlandı' dedi.

Genişletilmiş Allen-Bradley sürücü portföyü, şimdi hepsi IEEE 519 spesifikasyonun uygun olan PowerFlex 755TL düşük harmonik sürücü, PowerFlex 755TR rejeneratif sürücü ve PowerFlex 755TM ortak DC bara sürücü sistemini içeriyor. Bu yeni sürücüler global standartlarda pano boyutları, kapsamlı teşhis ve bakım özellikleri, basit devreye alma ve kurulum gibi ek avantajlar da sunuyor.

PowerFlex 755TL sürücü: PowerFlex 755TL sürücüsü AFE teknolojisi ve harmonik bozulmaları azaltmak için dahili bir harmonik filtre kullanır. Sürücü 250 ile 1800 Hp (160 ile 1250 kW) arası güçlerde mevcuttur.

PowerFlex 755TR sürücü: 250 ile 3000 Hp (160 ile 2300 kW) arasında güç sunan PowerFlex 755TR sürücü hem rejeneratif hem de harmonik çözümleri içerir. Sürücü geri basılan enerjiyi giriş beslemesine yönlendirerek enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur ve daha yüksek enerji verimliliğine sahip bir çözüm sunar.

PowerFlex 755TM sürücü sistemi: Kullanıcıların, ortak bara sistemleri ile birden fazla motorda rejenerasyon ve koordinasyon ihtiyaçları için en uygun sistemi inşa etmelerine imkan tanır. Sistem gereksinimlerini optimize etmek ve güç tüketimi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılar, 250 ile 3000 Hp (160 ile 2300 kW) arasındaki güçlerde önceden tasarlanmış modüller arasında seçim yapabilirler.

Üç sürücü çözümü de, fanlar, röle kontakları, güç yarı iletkenleri ve kapasitörler gibi sürücü parçalarının kalan kullanım ömrü ile ilgili tahmin ve bilgilendirme sağlamak için gelişmiş, öngörücü diyagnostik imkanlarına sahiptir. Kullanıcılar gerektiğinde önleyici aksiyon almak için sürücü ve motorun sıcaklık ve çalışma süresi gibi parametrelerini aktif bir şekilde izleyebilir.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Rockwell Automation Türkiye

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Kayisdagi Cad. Kar Plaza
E Blok No.45 K6
34752 Atasehir

Tel.: +90-216 569 8400
Faks: +90-216 469 0658


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun