AC Sürücüler

  Sor / bana ulaş

Harmonik Azaltma, Rejenerasyon Ve Modülerlik Sunar

Hareket ve Güç Aktarımı

AC Sürücüler
AC Sürücüler

Rockwell Automation zorlu uygulamalarda çalışan ürünler için makine çalışma sürelerini arttırmaya ve enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olan yeni sürücü ailesini piyasaya sundu. Allen-Bradley PowerFlex 755T sürücüler ile harmonik azaltma, rejenerasyon ve ortak baralı sistemler yapabilirsiniz. Bu yeni PowerFlex sürücüler ile Rockwell Automation, TotalFORCE teknolojisini de piyasaya sunmuş oluyor. TotalFORCE sürücü teknolojisi hassas ve adaptif hız, tork ve pozisyon kontrolü ile üstün motor kontrolü sunuyor. TotalFORCE teknolojisi, bir kullanıcının sistemini optimize etmesine ve üretkenliğini korumasına yardımcı olacak çok sayıda patentli özelliği bünyesinde taşıyor.

Rockwell Automation ürün müdürü Brad Arenz; "AC sürücü teknolojisi müşterilerimiz için önemli bir yatırım ve onlar uygulamalarının mümkün olan her zaman çalışır durumda olmasını istiyorlar. PowerFlex 755T sürücüler makinelerinizin optimum kullanılmasına imkan tanıyacak gelişmiş özellikleri ile kurulumdan işletme ve bakıma kadar tasarruf sağlamak üzere tasarlandı" dedi.

Genişletilmiş Allen-Bradley sürücü portföyü, şimdi hepsi IEEE 519 spesifikasyonun uygun olan PowerFlex 755TL düşük harmonik sürücü, PowerFlex 755TR rejeneratif sürücü ve PowerFlex 755TM ortak DC bara sürücü sistemini içeriyor. Bu yeni sürücüler global standartlarda pano boyutları, kapsamlı teşhis ve bakım özellikleri, basit devreye alma ve kurulum gibi ek avantajlar da sunuyor.

PowerFlex 755TL sürücü: PowerFlex 755TL sürücüsü AFE teknolojisi ve harmonik bozulmaları azaltmak için dahili bir harmonik filtre kullanır. Sürücü 250 ile 1800 Hp (160 ile 1250 kW) arası güçlerde mevcuttur.

PowerFlex 755TR sürücü: 250 ile 3000 Hp (160 ile 2300 kW) arasında güç sunan PowerFlex 755TR sürücü hem rejeneratif hem de harmonik çözümleri içerir. Sürücü geri basılan enerjiyi giriş beslemesine yönlendirerek enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur ve daha yüksek enerji verimliliğine sahip bir çözüm sunar.

PowerFlex 755TM sürücü sistemi: Kullanıcıların, ortak bara sistemleri ile birden fazla motorda rejenerasyon ve koordinasyon ihtiyaçları için en uygun sistemi inşa etmelerine imkan tanır. Sistem gereksinimlerini optimize etmek ve güç tüketimi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılar, 250 ile 3000 Hp (160 ile 2300 kW) arasındaki güçlerde önceden tasarlanmış modüller arasında seçim yapabilirler.

Üç sürücü çözümü de, fanlar, röle kontakları, güç yarı iletkenleri ve kapasitörler gibi sürücü parçalarının kalan kullanım ömrü ile ilgili tahmin ve bilgilendirme sağlamak için gelişmiş, öngörücü diyagnostik imkanlarına sahiptir. Kullanıcılar gerektiğinde önleyici aksiyon almak için sürücü ve motorun sıcaklık ve çalışma süresi gibi parametrelerini aktif bir şekilde izleyebilir.

Tarihinde yayınlanan Haziran 2, 2017 - (1340 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Rockwell Automation Türkiye
Kayisdagi Cad. Kar Plaza E Blok No.45 K6
34752 Atasehir - Turkey
+90-216 569 8400
+90-216 469 0658
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Üstün Kaliteli WAT Elektrik Motorları
Endüstri 4.0 ile artan üretkenlik= Harika
Doğayla kurulan en güçlü dostluk
Yeni nesil kontrole sahip MV R Connect tel kesme makineleri
Rexroth; Akıllı haberleşen hidrolik sistemler
NSK; Toplam Kalite Üç Harflidir.
Doğayla kurulan en güçlü dostluk
Endüstri 4.0 ile artan üretkenlik= Harika
Doğayla Kurulan En Güçlü Dostluk
Doğrusal Eksenler ve Aktüatörler: Kolay konfigürasyon ve hızlı teslimat
Enerji Maliyetlerinizi %80'e varan oranlarda düşürün; Rexroth
Kompakt ölçülü yüksek hassasiyet Festo Elektriksel kızak serisi EGSL
5 servo eksen için 60mm'de Hareket Kontrolü
Dal Elektrik; CFW-11 Motor Hız Kontrol Sürücüleri
ACS355, ACS850 makine sürücüleri; Zorlu uygulamalarda sorunsuz çalışma
Orta ve Yüksek Gerilim Üç Fazlı İndüksiyon Motorları
ACS355, ACS850 makine sürücüleri; Zorlu uygulamalarda sorunsuz çalışma
Artan verim, Artan enerji tasarrufu; Değişken Hızlı Pompa Kontrol Sistemleri
Daha Çok Çalışıyoruz, Femsan Elektrik Motorları
WEG CFW-11; AC Motor Hız Kontrol Sürücüleri