64Kb Seri I²C nvSRAM Dahili Bellek

-40 ° C ila + 105 ° C'lik genişletilmiş sıcaklık aralığı için

  • 64Kb Seri I²C nvSRAM Dahili Bellek
    64Kb Seri I²C nvSRAM Dahili Bellek

Uçucu olmayan bellek ürünleri uzmanı olan Anvo-Systems Dresden GmbH, -40 ° C ila + 105 ° C'lik genişletilmiş sıcaklık aralığı için I²C arayüzlü ANV32A62ASE1 seri nvSRAM (uçucu olmayan SRAM) sunar. Hemen kullanılabilir, kalıcı bellek cihazı ile bir sistemin güvenliği önemli ölçüde artırılabilir. On yıllık veri saklama, yüksek güvenilirlik sağlar.

Anvo-Systems Dresden'in ANV32A62ASE1 uçucu olmayan bellek cihazı 64Kb depolama kapasitesine ve 1MHz saat hızına sahiptir. Düşük güç tüketimi tipik olarak 0.5mA'dır.

ANV32A62ASE1 seri I²C nvSRAM dahili olarak 8 bitlik 8k sözcük olarak düzenlenmiştir. Her SRAM bellek hücresi, uçucu olmayan bir SONOS depolama elemanını entegre eder. Öngörülemeyen bir çalışma voltajı düşmesi durumunda, SONOS teknolojisi tüm verilerin bir operasyonda saklanmasını sağlar. Çalışma voltajı tanımlanan bir değerin altına düşerse, veriler otomatik zamanlamalı PowerStore işleminde kalıcı bellek hücrelerinde saklanır. Seri nvSRAM, kısa erişim ve döngü sürelerine ve standart SRAM'lerle karşılaştırılabilir SRAM hücrelerinin sınırsız okuma ve yazma dayanıklılığına sahiptir. Donanım Verisi Koruması ve Sürekli Yazma İşlemi gibi özel işlevler, ürünün yüksek derecede güvenilirliğini ve verimliliğini sağlar.

Anvo-Systems Dresden, ANV32A62ASE1 cihazını kompakt, RoHS uyumlu 8 pimli 150 mil SOIC paketinde teslim eder Seri nvSRAM, 3.3V ile çalıştırılabilir.

Anvo-Systems Dresden'in kalıcı bellek cihazı, endüstriyel otomasyon, robotik, IoT tabanlı sistemler, sunucular, ölçüm ekipmanları, tıbbi cihazlar, bina otomasyonu ve akıllı ölçüm sistemleri gibi genişletilmiş sıcaklık aralıkları gerektiren yenilikçi uygulamalar için uygundur.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim