Yeni Nesil Titreşim Ölçüm Cihazı

Dört kat daha hızlı ve kaliteli ölçüm

  • Yeni Nesil Titreşim Ölçüm Cihazı
    Yeni Nesil Titreşim Ölçüm Cihazı

Prüftechnik VIBSCANNER 2 cihazı, standart ölçüm sürelerinden 4 kata kadar daha hızlı ve kaliteli ölçüm yapabiliyor. Geliştirilen özel teknolojik yapısıyla ölçüm hızı konusunda dünya standartlarını yeniden belirlemesi beklenen VIBSCANNER 2, özel RFID etiketler ve Prüftechnik VIBCODE gibi aksesuarlara sahip. Bu sayede ölçüm yapılan makineyi ve makine bilgilerini  otomatik olarak tanıyabiliyor. VIBSCANNER 2’nin bu özelliği ile kullanıcı hataları en aza  indirilmiş olurken cihazın makine bilgilerini otomatik olarak algılaması ile de işlem sayısı azaltılıyor.     
        
Endüstri 4.0 uyumluluğu olan VIBSCANNER 2, tüm bunların yanı sıra ulaşılabilir fiyatı ile bir  tesiste çoklu adetlerde kullanılabilme imkanı veriyor. Teknikerlere kolay kullanım sağlayabilen VIBSCANNER 2’de toplanan veriler hızlı bir biçimde server bilgisayara aktarılabiliyor. Titreşim analistleri bu verileri inceleyerek analizlerini hızlıca gerçekleştirebiliyorlar.

Sanayi Tesislerinde kestirimci bakım konularında proaktif faaliyet gösteren Prüftechnik’in bu yıl hizmete sunduğu yeni nesil titreşim ölçüm cihazı VIBSCANNER 2, dünyaca ünlü dört ayrı uluslararası platformdan birincilik  ödülü aldı. VIBSCANNER 2 yüksek performansı ile “Red Dot”, “Reliabilityweb”, “Industriepreis” ve “Innovationspreis IT” tarafından birincilikle ödüllendirildi.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim