Üç Boyutlu Yazıcı Çözümü

Pla Ve Abs Olarak 2 Tür Malzeme İle İşleme Yapabilen

  • Üç Boyutlu Yazıcı Çözümü
    Üç Boyutlu Yazıcı Çözümü

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte üretim dünyasında protatip ürünler önemli bir yer tutmaya başladı. Yenasoft Yazılım da 20 yıllık çalışma tecrübesine ek olarak, 3 boyutlu yazıcısı Sindoh ile sektöre çözümler sunuyor. Endüstriyel tasarımdan mühendisliğe, medikal sektöründen tekstile kadar üretimin tüm alanlarında ihtiyaç haline gelen 3 boyutlu yazıcıların kullanım alanları büyümeye, kullanım sayıları da artmaya başladı. Yenasoft Yazılım' ın piyasaya sunduğu ev ve ofis tipi kullanıma uygun taşınabilir Sindoh 3DWox Yazıcı, hem uygun fiyat ayrıcalığı hem de kullanım alanı genişliği ile olumlu deneyimler yaşatmaya hazır. Pla ve Abs olarak 2 tür malzeme ile işleme yapabilen Sindoh; tasarımları üretimden önce tüm ayrıntısıyla incelemeye olanak sunuyor.

Sindoh kullanıcısı, yazıcının led ışıkları ile entegre kamerası sayesinde 3 boyutlu baskı işlemini PC, akıllı telefon veya tabletten eş zamanlı olarak izleyebiliyor. Birçok bağlantı seçeneği (WiFi, Ethernet, USB ) ile yazıcının kamerasına herhangi bir bağlantı cihazı ile uzaktan erişim sağlamak da mümkün olabiliyor. Kullanımı kolay, zahmetsiz ve zaman kazanımlı plug&play (tak-çalıştır) bir ürün olarak tasarlanan Sindoh 3DWox yazıcı, sadece kartuşun takılması ile işleme başlayabiliyor. Geri kalan tüm işlemler ise yazıcı tarafından otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Tüm bunlara ek olarak Solidworks cad yazılımının da resmi partneri olan Sindoh 3DWox, Solidworks entegrasyonu ile malzeme üzerindeki destekleri düzenleyebilme, en uygun baskı pozisyonunu analiz etme gibi özelliklere de sahip. Sindoh 3DWox'un en önemli özelliklerinden birisini de, sisteminde bulundurduğu sensörleri ile otomatik tabla ayarlama özelliği oluşturuyor. 3DWox ile yazıcı, kullanıcının doğru kalibrasyonu bulmasına yardımcı oluyor. Yapılması gereken tek şey, 3DWox'un size kılavuzluk etmesine izin vermek.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim