LINAK Lineer Aktüatörleri

200N ile 15.000N arası itme-çekme kuvveti, 20mm ile 1200mm arası stroke değerleri

  • Tedarikçi Linak A/S
  • Ocak 31, 2022
  • 380 Görüntüleme
  • LINAK Lineer Aktüatörleri
    LINAK Lineer Aktüatörleri

LINAK® Danimarka merkezli lineer aktüatörler konusunda öncü ve global bir firma olup, 5 ülkede fabrikası ve 30’dan fazla ülkede şubesi bulunmaktadır.

Aktüatörlerin, hidrolik sistemlere göre başlıca avantajları kompakt ve sade yapısıdır. Güç kablosu hariç ek bir sisteme ihtiyaç duymayan aktüatörler, uygulamalarda sistemleri sadeleştirmektedir. Aktüatörler kullanım ömürleri boyunca bakım gerektirmezler ve içerlerinde yağ/sıvı barındırmazlar. Bu sebeple, kritik sistemlerde yağ sızıntısı gibi problemler ile karşılaşılmaz.

LINAK aktüatörler, müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak konfigüre edilerek üretilmektedir. Kompakt yapıda bulunan aktüatörler, 200N ile 15.000N arası itme-çekme kuvveti, 20mm ile 1200mm arası stroke değerlerini sağlayabilirler. Bir çok geri besleme methodu, ModBUS , CANBUS, CANOPEN gibi bir çok haberleşme protokolü ile uygulamaya özel aktüatörler üretilebilmektedir. Aktüatörlerin içerisine üretim esnasında entegre edilen dahili kontrol kartları ile hassas paralel çözümler ve konfigure edilebilir aktüatörler sunulabilinmektedir. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim