Isıl Çift Veri Kayıt Cihazları

Gelişmiş bulut izleme için

  • Isıl Çift Veri Kayıt Cihazları
    Isıl Çift Veri Kayıt Cihazları

TR-75 wf / nw ısı kayıt cihazları, yerden ve saatten bağımsız olarak kesintisiz erişimi sağlamak ve sıcaklığı denetlemek için otomatik olarak veri yükler ve depolar.

Kablosuz veri kayıt çözümleri üreten T & D Corporation, başarılı TR-7wf / nw serisi veri kaydedicilerine yeni bir çizgi sunuyor. Yeni modeller - kablosuz LAN için TR-75 wf ve kablolu LAN bağlantısı için TR-75 nw - geniş bir ölçüm görevi yelpazesini kapsamak için altı farklı ısıl çift (K, J, T, E, S, R) desteklidir. Bulut bilişimi için tasarlanan ve mobil cihazlarla kolayca erişilebilen kullanıcılar, Web Deposu Hizmeti olan T & D bulutu aracılığıyla, verileri izleyebilir ve kaydedebilir, ayarları değiştirebilir ve ikaz uyarıları alabilir. Her iki yeni kaydedici model de, seçilen ısıl çift sensörüne bağlı olarak -199 ila 1760 ° C arasında geniş sıcaklık ölçümleri yapabilir. Kaydedilen veriler otomatik olarak rastgele aralıklarla T & D WebStorage Service'e yüklenir ve bu kayıtlar kayıtların tanımlanmış ayarlardan sapması durumunda ikaz uyarıları etkinleştirilir. USB bağlantısı, bilgisayara doğrudan veri indirmenin yanı sıra AC adaptörünün ve TR-75nw-PoE durumunda kullanımını da sağlar. Ücretsiz sunucu yazılımı, bulut hizmeti kullanılamayacağı zaman kullanılabilir. Her kayıt cihazı, 18 aya kadar çalışma ömrüne sahip iki AA pil ile çalışır.

Yüksek hassasiyetli ve geniş ölçüm imkanları, esneklikleri ile birlikte TR-75 veri kaydedicilerini, elektrik üretimi, petrol, ilaç, biyoteknoloji, çimento, kağıt ve kağıt hamuru gibi endüstriyel çevrelerdeki sıcaklıkları korumak için ideal hale getirmektedir. TR-75 veri kayıt cihazları binalar, derin dondurucular ve buzdolaplarındaki sıcaklık koşullarını korumak için günlük uygulamalara da uygundur. Yeni TR-75 modelleri Haziran 2017'de Avrupa'da satışa sunulacaktır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim