İnce Film Çip Kondansatörleri

  Sor / bana ulaş

AVX, sinyal ve güç uygulamaları için

Elektronik & Elektrik

İnce Film Çip Kondansatörleri
İnce Film Çip Kondansatörleri

Pasif bileşenlerin ve bağlantı çözümlerinin önde gelen üreticisi ve tedarikçisi AVX Corporation, özellikle otomotiv sinyal ve güç uygulamalarında talep edilen performans özelliklerini karşılamak üzere tasarlanan yeni SMD ince film çipi kondansatörleri serisini piyasaya sürdü. AEC-Q200'e uygun olan, AVX'in yeni Otomotiv Sınıfı Accu-P® Serisi kondansatörler, günümüz pazarında (± 0.01pF'ye kadar) herhangi bir kondansatör için mevcut olan en sıkı toleransı sunar ve olağanüstü tekrarlanabilir performansa ek olarak; oldukça düşük ESR'ye, yüksek frekanslarda yüksek Q'ya (VHF, UHF ve RF bantları dahil) ve seramik kondansatör teknolojilerine kıyasla sıcaklık, zaman, frekans ve voltaj değişimine karşı son derece yüksek kararlılık sağlar.

Sağlam ince film teknolojisi ve malzemeleri temel alan yeni otomotiv dereceli Accu-P Serisi kondansatörler; ISO 9001, CECC, IECQ ve USA MIL'e uygun olarak - on-line işlem kontrol prosedürleri, hızlandırılmış çalışma süresi, nem ve ısı testi ve direnç, voltajı dayanıklılığı, kızılötesi ve kırılma gerilimi dağılımı, sıcaklık katsayısı, lehimlenebilirlik ve boyutsal, mekanik ve sıcaklık kararlılığı için nihai kalite denetimleri dahil olmak üzere - çok sayıda test ve kalite kontrol prosedürüne tabidir. Bu da onların, araç içi ve araçlar arası iletişim sistemleri, araç konum ve alarm sistemleri, GPS, kabin içi kablosuz ağlar ve navigasyon, trafik bilgileri ve bağlı güvenlik sistemlerini de içeren mobil iletişimler gibi yüksek seviyede kesinlik gerektiren sinyal ve güç uygulamaları için kullanımını ideal kılar.

AVX teknik pazarlama başmühendisi Larry Eisenberger, "Accu-P Serisi kondansatörler, yüksek frekanslı sinyal ve güç uygulamalarında ideal performans karakteristikleri sergilemek üzere tasarlanmış olup, seramik kondansatör teknolojilerinde var olan yalıtım kalitesi, elektrot iletkenliği ve fiziksel büyüklükteki değişimleri neredeyse ortadan kaldırmaktadır " demiştir. "Zorlu uygulamalarda gösterdikleri aşırı hassasiyetle adlandırılan Otomativ Sınıfı Accu-P Serisi SMD ince film çipi kondansatörleri; çok düşük ve tekrarlanabilir ESR için yüksek saflıkta elektrotlar, yüksek saflık, yüksek kırılma alanı için düşük-K yalıtım, yüksek IR ve 40GHz'in üzerindeki frekanslarda düşük kayıplar ve tek tip birim-ünite endüktansı için çok sıkı boyut kontrolü özelliğine sahiptir. " Otomotiv Sınıfı Accu-P Serisi kondansatörler; şu anda üç standart boyutta (0402, 0603 ve 0805), altı sınıf gerilim (10V, 16V, 25V, 50V, 100V ve 200V) ve direnç değerleri 0.05pF ila 68pF ve toleransları ± 0.01pF ila ±% 5 arasında değişen, iki farklı sıcaklık yalıtım katsayısıyla (0 ± 30ppm / ° C ve 0 ± 60ppm / ° C) mevcuttur. -55 ° C ila + 125 ° C arasındaki çalışma sıcaklıklarında kullanılmak üzere tasarlanan sağlam montajlı seri, RoHS uyumlu ve kurşunsuz uyumlu seçenekleri ve mükemmel lehimlenebilirlik ve sızdırmazlık sağlayan nikel/lehim kaplı terminasyonlar da dahil olmak üzere dört sonlandırma bileşimi sunar. Otomotiv Sınıfı Accu-P Serisi kondansatörler; esnek veya alümina devre levhalarına lehimleme için tasarlanmış olup, hem dalga hem de reflow lehimleme yöntemlerinde kullanılan zaman ve sıcaklık profillerine dayanabilir. 7 "veya 13" makaralarda gönderilen parçalar, plastik uçlu cımbızlar, vakumlu pikaplar veya diğer al-yerleştir mekanizmaları ile işlenmelidir.

Tarihinde yayınlanan Mayıs 31, 2017 - (651 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
AVX Corporation
1 Avx Blvd
SC 29644 Fountain Inn - USA
+1-843-241-2179
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
1.8V için Birden Çok Noktadan Sıcaklık Ölçen cihaz mı arıyorsunuz?
ENERJİ SEKTÖRÜ İSTANBUL’DA TOPLANIYOR
Schneider Electric Go Green in the City Yarışması ile Gençleri Geleceği Tasarlamaya Davet Ediyor
Daha Hızlı DSP Performansı Sınırlı Zaman Kontrolünüzü Geliştirir Mi?
WI 72.5 kV Anahtarlama Panosu
Schneider Electric, Uluslararası Enerji Ajansı İcra Direktörü Fatih Birol ile Türkiye enerji gündemini değerlendirdi
Endüstriyel gömülü sistemleri buluta bağlarken güvenliği sağlama
Daha Düşük Güç Aralığında UPS
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
Euchner Katalog
İnsan ve Makine için Emniyet
Microchip; Her Yerde Gönül Rahatlığıyla Her Şeyin Kontrolü
Siemens SIRIUS ACT Butonlar ve Sinyal Lambaları
Siemens; Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
Staubli: Bize Bağlanın
Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
ICP DAS; IIOT İletişim Sunucusu
ABB Elektrik; SACE Emax2 Gücü Yönetir
Hızlı ve Emniyetli Ana Kumanda ve Emniyet Şalterleri
PIC & AVR MCU'ları ile Birlikte İmkanlarınız Sınırsız
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
Weidmüller; SIL3 Güvenlik Röleleri
Zettlex; Precision in the Extreme
Staubli Konektör; Tam Güvenlik, Tam Koruma
Mükemmel Tasarım: SILAS
KG Serisi Kırmızı Emniyet ve Ana Kumanda Şalterleri
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
Silas Yatay Tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları
Geleceğin E3 Hali
Sınıfının En İyisi Çok İnce Tasarıma Sahip Pro-M Serisi Güç Kaynakları
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Her Ayrıntısı Mükemmel; Weidmüller Term Serisi
Phoenix Contact; Push-In Bağlantı Kolaylığı
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Müşteriniz Mükemmel bir çözüm aradığında Phoenix Contact'a güvenin
Klemens + Optokuplör = Termopto